Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a szülőkkel ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szülőkkel ha nem engedik, hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Én 20 éves leszek, a barátnőm pedig 15. A szülei szerint túl nagy a kor különbség köztünk és nem akarják, hogy együtt legyünk. Mit tegyek?
2011. aug. 28. 17:33
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a barátnőmet rávenni, hogy beszéljen velük, mert rossz tényleg, hogy ismeretlenül alkotnak képet rólam.
2011. aug. 28. 18:25
 22/38 anonim ***** válasza:

Hozz egy ásót és éjszaka találkozunk a temetőben. De egyedül gyere. És legyen nálad biztonság kedvéért egy fél birka.


Nyald be magad a családba, ha szellemileg fogyatákosok és nem hagynak esélyt sem arra, hogy bizonyíts.

2011. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

igen, ismeretlenül is tarkón vernélek öcsi, ha a lány apja lennék. mit akarsz te "együttlenni" egy 15 éves kislánnyal?! nem találsz magadnak nőt, hogy kislányokkal kezdesz?!

béla voltam.

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de rengeteg ismerősömnek a szülei között is jó néhány év korkülönbség van, de hogy ne menjek messzire itt vannak pl. a szüleim: 8 év korkülönbség...
2011. aug. 28. 18:32
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem kell így letámadni a kérdezőt.

Mindenben vannak kivételek. Lehet, hogy neked egy 15 éves lány maximum csak arra kellene, de másnak nem biztos.

Nem szeretem, ha ilyen helytelenül általánosítanak valamiben.

2011. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászólónak! Ez a baj a barátnőm szüleivel, mint ezzel az illetővel... ismeretlenül alkot képet...
2011. aug. 28. 18:37
 27/38 anonim ***** válasza:

:)

nekem is van egy lányom, ennyit mondok.

béla voltam.

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Méghozzá nagyon helytelenül.

Tudom, nehéz elhinni, de van olyan, hogy felnőtt szerelmes lesz egy fiatal lányba.

2011. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Elég nehéz elhinni a gyerekes figura miatt, hogy van gyereked.
2011. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Igen és ismételném magam: korához képest érett.
2011. aug. 28. 18:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!