Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a szülőkkel ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szülőkkel ha nem engedik, hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Én 20 éves leszek, a barátnőm pedig 15. A szülei szerint túl nagy a kor különbség köztünk és nem akarják, hogy együtt legyünk. Mit tegyek?
2011. aug. 28. 17:33
1 2 3 4
 11/38 Kondor Judit ***** válasza:
Gondolkozz már el,te 20 a lány 15,szükség van neki ebbe a korba a nemi életre?Téged még előállíthatnak kiskorú megrontásáért.Az én lányom 16 múlt és a barátja meg 20,de a lányom nem akar még lefeküdni vele.
2011. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szeretem, hogy a sok hülye itt osztja az észt, közben fogalmuk sincs arról, hogy miről is beszélnek. A btk. szerint 14 év felett TELJESEN LEGÁLIS a közösülés, feltéve, hogy a beleegyezés mindkét fél részéről megtörtént.
2011. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Kondor Judit ***** válasza:
A barátnődnek kell a szülei elé állni,hogy beszeretne téged mutatni nekik.Nálunk is ez volt.
2011. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Én is így tudom. Köszönöm a megerősítést!
2011. aug. 28. 17:44
 15/38 A kérdező kommentje:
Az rendben van, hogy bemutatkozás, de rögtön a korkülönbséggel állnak elő...
2011. aug. 28. 17:45
 16/38 anonim ***** válasza:
61%

Külsőleg igenis sexyk ezek a 15 éves lányok. Nem mi vagyunk a pedofilok, hanem ti nem ismertek szép 15 évest vagy ti vagytok a vakok. Természetesen ettől még egy idősebb nő is tetszhet, de a 15 nem lesz baba, mi meg pedomaci.

Abban viszont igazad adok, hogy agyilag lehet nem fogn ak összeilleni. De minden ember más.

2011. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászólónak:


Teljesen így van és azért írtam azt is, hogy ő már gondolkodásban is teljesen különbözik a kortársaitól. Én ismerem őt és tudom, hogy tényleg nem a gyerek kategóriába tartozik sem agyilag, sem pedig külsőleg.

2011. aug. 28. 17:49
 18/38 anonim ***** válasza:
Mutatkozz be a szüleinek. Beszélgess velük sokat, mondd el, mik a szándékaid a lányukkal. Mesélj magadról, légy kedves és tiszteld őket. Ha megkedvelnek, akkor nem lesz bajuk a korkülönbséggel sem.
2011. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Én is így gondolnám el a dolgokat, de még erre sem hajlandóak. Igaz még túl régóta nem vagyunk együtt, de legalább egy beszélgetésre szakíthatnának időt.
2011. aug. 28. 18:20
 20/38 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam, de pár jó alapos beszélgetés után a szüleim már imádták a páromat.

Valahogy mindenképp kerítsetek sort a beszélgetésre.

2011. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!