Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már együtt laktok a párodda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már együtt laktok a pároddal, hol? (Anyóséknál, vagy a te szüleidnél) Milyen a szülőkkel való együttélés, főleg anyóséknál?

Figyelt kérdés

Mi a párommal 3,5 éve vagyunk együtt, szeretnénk összeköltözni.De én mondtam a páromnak, hogy nem fogok odaköltözni náluk, mert nem tudok feloldódni ott, feszült vagyok, így nem is tudnék boldogan élni ott.

Csakis külön vele szeretnék élni.

Mostanában egyre többet jön szóba ez.A párom szülei azt szeretnék, hogy eleinte ott lakjunk, de én semmiképp nem akarok.És nem is fog ez a dolog megváltozni részemről.Annyira nem jövök ki a párom szüleivel, nem vitázunk meg semmi ilyesmi, csak nincs közös témánk amiről beszélgetni tudnék velük :S. Nem is szeretek annyira oda menni, ezért akarok tőlük külön lakni. 21/L


2010. máj. 25. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Ha csak lehet kerüld el. Ha eleinte nem is előbb-útóbb baj lesz belőle. + nem is túl egészséges.
2010. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki az elveid mellett. Nem jó egyik szülővel sem lakni hidd el.
2010. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél messzebb anyóséktól, annál jobb.
2010. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az én"anyosom"alkoholista,gyűlölöm.egyszerűen nem tudom elviselni,de ha jozan nincs vele semmi baj.mi is náluk laktunk 7 évig .folyton martuk egymást,mert nem sok jozan pillanata volt.aztán jott a baba és hála istennek megszabadultam tőle.
2010. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi albérlettel kezdtük...Soha nem laktunk senki szüleinél,mert jobb a békesség...Ami 10 év után is még mindig megvan..
2010. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi külön lakásba költöztünk össze a párommal, de sajnos az nagyon kicsi és nem tudtuk még megoldani, hogy nagyobb legyen. Jött a baba és hazaköltöztünk az én anyukámhoz.

Tapasztalatom: SOHA, SEMMILYEN körülmények között nem költöznék össze senkivel, még a saját anyámmal sem többet.

Eddig jól kijöttünk, de ez az összeköltözés nem volt jó ötlet. Pedig a saját anyámról van szó...

Tarts ki az elhatározásod mellett, addig ne költözzetek össze, amíg külön nem tudtok.

2010. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3hónapig laktam az anyósoméknálm,munka után én voltam a cselédje,s belefáradtam .Ezen kívűl mi fizettünk s vásároltunk be...elég volt egy életre.Már 4éve külön vagyunk,s egy éjszakára nem mennénk vissza.Külön az igazi.
2010. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még több választ várok!

2010. máj. 25. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!