Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl fáradt lenne a szeretkezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl fáradt lenne a szeretkezéshez?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk házasok, férjem 42 én 36 éves vagyok. Házaséletünk idáig szuper volt. Mostanában viszont azt veszem észre, hogy mintha nem érdekelném. Mindig fáradságra hivatkozik, de én nem tudom elképzelni, hogy egy 42 éves fickó ne akarjon szexelni. Az igaz, hogy én állandóan szeretkeznék... De jó fej volt, kaptam tőle egy vibrátort :) Szerintetek? Nem hiszem, hogy megcsal, ahhoz túl lusta. Tényleg igaz, hogy 40 felett már nem érdekli a férfiakat a szex. Nagyon nehezen tudom elhinni.
2011. aug. 26. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak úgy 50 éves kor körül kezdődik el, szóval más lehet az ok.
2011. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jo csaj vagy? Tehat tetszel meg neki?


37F

2011. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"De jó fej volt, kaptam tőle egy vibrátort :)" xDDDD ez nagyon jó xDD
2011. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiatal korban kellene kiélni magatokat, kedves nők! Akkor bezzeg nem akartok szexelni!
2011. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, jó csajnak mondanak. Nem vagyok elhízva, figyelek a testemre. Nem vagyok lepusztulva :)

Fiatalabb koromban is szerettem a szexet....

2011. aug. 26. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet máshol lövi ki a tárat, azért fáradt otthon
2011. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nekem volt már dolgom 45 évessel aki örökké szexelt volna, és 42 évessel is aki mérsékelten. olyan heti 2-3 elegendő volt neki, nekem annyira nem. szerintem nem lehet ezt ráhúzni az összes 40+ feletti férfira, de lehet már kevésbé mozgatja meg őket mint fiatalabbon.
2011. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!