Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is bunkó a pasitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is bunkó a pasitok, ha fáradt, vagy csak enyém ez a megtiszteltetés? 21/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Mert te mindent mosolyogva veszel ha fáradt vagy?
2011. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem. De hiába vagyok fáradt nem bunkózok, főleg azzal akit elvileg szeretek. Épp Balcsin van és kb napi 20perceket beszélünk telefonon. Sztem 20percig ki lehet bírni bunkózás nélkül.
2011. aug. 8. 09:55
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Azt kell mondjam, hogy álszent vagy... nem fogok vitatkozni, de én elgondolkodnék a helyedbe, te sem vagy tökéletes.
2011. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az enyém is bunkó. 5 éve, de nekem elég is volt ennyi belőle....


Egyik ismerősöm mondta, hogy a pasik alapjáraton máshogy gondolkodnak mint mi nők. (van benne valami) No de bunkózni csak nem kellene?! Az enyém akkor is paraszt, ha front van. Már hozzá sem szólok inkább. Olyan mint egy hisztis kisgyerek, aki azt várja, hogy mindenki kinyalja a seggét, mert ő bal lábbal kelt fel. Ááááá, nem is írok inkább. Egy szó, mint száz, nemcsak a te pasid bunkózik.

2011. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hagynod.

Attól, mert fáradt, még ne bunkózzon, és ne kötekedjen, meg ne szólogasson be.

Én sem bunkózok senkivel, ha fáradt vagyok, és sokan vannak, akik szintén nem így kompenzálják a fáradtságukat.

Nem normális dolog bunkóskodni azzal, akit szeretünk.

Úgyhogy szóljál rá, hogy ne csinálja.

2011. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lesz ez még így se.
2011. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

én nem tűrném el, hogy bunkózzon, ha fáradt, mondja meg rendesen, hogy bocs,de elmegyek pihenni, ezt megértem, de a bunkózást nem

szerintem a párod nem vezeti le rendesen a feszültséget és rajtad próbálja...ne hagyd neki, ha nem tud ezen változtatni, hagyni kell, mert később, ha pl lesz egy vagy két gyereketek és el kell tartani őket, hát igen sokszor lesz fáradt meg feszült...gondolom nem akarsz folyamatos "bunkózásban" élni

2011. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"nem vezeti le rendesen a feszültséget és rajtad próbálja."

Így van, egyetértek!

Nagyon jól megfogalmazta a válaszoló.

És, ha most ezt csinálja, mi lesz később?

Csak rosszabb lesz, ha most nem szólsz rá.

Igaz, "nem lehet bunkózásban élni".

Elvégre nem egy boxzsák vagy, akin kitöltheti a feszültségét!

2011. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mert ha fáradt és én még ráteszek egy lapűttal, hogy szekálom akkor szokott bunkó lenni,de inkább ha feszült és alapból felidegesítette valaki még elöttem.Bár ha nem találkoztok és úgy beszéltek akkor tényleg lehetne kedvesebb,de ha már úgy hívod fel, hogy nincs jó kedve akkor megérthető h. nem fog egyből mézes-mázasra váltani.
2011. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem csak te, enyém is szokott az lenni, szombaton is összevesztünk ezen és azt mondta, hogy én vagyok a bunkó :D amikor megkérdeztem, hogy miért az volt a válasz hogy nem tudom........ :D
2011. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!