Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevésnek érzem barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésnek érzem barátnőm mellett magam. Van okom rá? Nagyon rossz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmék többet megengedhetnek maguknak mint mi. Ő nem hozza fel, hogy ez zavarná vagy valami. Engem még is zavar mikor elmegyünk egy kínai étterem előtt és behúz, hogy ő éhes vesz kaját, meg nekem is. Meg vesz ezt vesz azt, én kérek e. Mondom mindig, hogy nem köszönöm. Nagyon zavar, hogy én szinte soha nem tudom meghívni. Nekem is van pénzem persze kapok én is zseppénzt, de nem annyit. Sokszor ő jön át hozzánk, és nem én megyek hozzájuk.Tömegközlekedés. Aztán szervez összejöveteleket is. Ott is kellemetlen, hogy nekem nem úgy megy.. Nagyon zavar.Mit tegyek?:S
2011. aug. 25. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, 18:48-as ugyanezt írta csak nem olvastam el.
2011. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm "dilisnyuszi". Lehet az lesz, hogy munkákat keresek iskola mellett, csak azért, hogy mutassam, hogy nem jó így.. Anyáékat nem értem.. Mondjuk nem akarnak elkapatni gondolom.. De egy ilyen 2heti 2000 ft simán elmenne és akkor én se érezném magam szarul:s
2011. aug. 25. 19:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Én megértelek téged,magam is voltam hasonló helyzetben.Ez tényleg kellemetlen egy férfinak de nem a te hibád,hogy nincs a szüleidnek annyi pénze.Próbáld megbeszélni a lánnyal,hogy ne költsön annyit legyen egy kicsit takarékosabb.Nem jó ha valakit így elkényeztetnek a szülei,mert felnőtt korában is hanyagul fogja kezelni a pénzt.Tehát ez az ő érdeke is.Pl:nem kell mondjuk 300 forintért venni utcai árusnál 1 darab palacsintát mikor ugyanennyi pénzbe kerül az alapanyag és abból 20-at is lehet otthon csinálni.

Ez csak egy példa volt.

Mondom nálunk is ez volt a baj.Nekem volt pénzem csak nem költekeztem úgy mint a barátnőm mert engem úgy neveltek ha csak tudok spóroljak.De ő persze azt hitte hogy szegény vagyok és mindig venni akart nekem ezt meg azt mert sajnált,ami persze nekem megalázó volt.Mondd meg neki,hogy nem kell észnélkül szórni a pénzt minden hülyeségre amit máshol sokkal olcsóbban meg lehet kapni.Mielőtt elmentek valahová,egyetek otthon és ne útközben vegyen kaját drága pénzért.

Ngyjából ennyi lenne.

22F

2011. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm utolsó! Nem a pénzel van a baj, mert amugy nem élek rossz körülmények között. Tehát látja, hogy nem vagyunk szegények. Csak engem jobban fognak anyuék, nem kapok zsebpénzt. Ez a baj. Még mindenem megvan amire vágyom, pénzem nincs.. ezért félek, hogy nem tudom kielégíteni ilyen téren.:S
2011. aug. 25. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!