Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet az oka a rossz családi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az oka a rossz családi háttér, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy rossz családban nevelkedtem szüleim elváltak, anyám fűvel-fával jóban volt de nem volt qrva csak nem tudott pasi nélkül maradni és gyakran akart magával végezni ha elhagyta egy férfi és verekedett is párszor a nagyanyámat is bántotta és mindig a kefélésről beszélt meg mesztelenül szaladgált a házban. Most 19 éves vagyok és eddig 1 barátnőm volt az se komoly és szűz is vagyok. Sokszor lelkiismeret furdalásom van még akkor is ha csak önkielégítést végzek.Ha társaságba kerülök könnyen ideges leszek és nem akarok kapcsolatot senkivel létesíteni. Elzárkózom mindenki elől. Sajnos még mindig anyámmal kell élnem mert még tanulok és amíg vele lakom úgy érzem sosem tudok megváltozni. Ti mit gondoltok? Lehet ez az oka az egésznek, hogy ebben nőttem fel?
2010. nov. 9. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én 24 vagyok, annó apa/anya alkoholista , válás, "anya a gyereken vezeti le a feszültséget" szindróma. Nekem nem voltak soha normális kapcsolataim, csak szerető státuszban voltam vagy egy/több éjszakás kaladjaim voltak. Valahogy azt a mérhetetlen gyűlöletet amit irántuk érzek soha nem fogom tudni csak úgy eltörölni.

Szerintem simán lehet ez az oka igen.

2010. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mivel minden nő kizárólagosan a tökéleteset keresi, így semmi esélyed. Képzeld mi volna ha a csaj anyja és apja ezt megtudná.


A nők csak a keményebb pasikat szeretik, akik már voltak büntetve garázdaságért. Bunyózni tudni kell, mert a nőnek meg kell győződni arról, hogy nőnek érezheti magát a pasi mellett. Ezzel még nincs vége a bunyót keresni is kell mert folyamatosan kell bizonyítanod, hogy te vagy a tökéletes. Ha zárkózott vagy, akkor csak egy nyugdíjas otthon vén szatyor banyái fogják csak meglátni benned a férfit és a mostani fiatal csajok NEM.


Ezek tények

2010. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szüleimnek hála én is sokáig abban a meggyőződésben éltem, hogy két ember között normális párkapcsolat nem létezik. 26 éves vagyok, és még soha nem volt senkim. Nem sikertelenség miatt, egyszerűen még soha nem is próbálkoztam senkinél.


Igen, a család nagyon meg tudja mérgezni az embert.

2010. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16:06 <<- Szegény ember nagyon oda van, ne hallgass rá.


A mai világban mire elkezdenél verekedni a hátadba raktak 4-5 kést minimum, és akkor a mégkevésbé illegális dolgokról msot nem beszélünk.


A kérdésre a válasz: igen, lehet a család az oka. De én pl. 20 éves elmúltam már, nem volt még barátnőm, de nem is akartam és nem azért mert mondjuk otthon rossz példát látok, mert nem így van. Egyszerűen csak eddig nem érdekel(t) ez az egész.

2010. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
küldtem e-mailt (kérdezőnek) :)
2010. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!