Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevésnek érzem barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésnek érzem barátnőm mellett magam. Van okom rá? Nagyon rossz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmék többet megengedhetnek maguknak mint mi. Ő nem hozza fel, hogy ez zavarná vagy valami. Engem még is zavar mikor elmegyünk egy kínai étterem előtt és behúz, hogy ő éhes vesz kaját, meg nekem is. Meg vesz ezt vesz azt, én kérek e. Mondom mindig, hogy nem köszönöm. Nagyon zavar, hogy én szinte soha nem tudom meghívni. Nekem is van pénzem persze kapok én is zseppénzt, de nem annyit. Sokszor ő jön át hozzánk, és nem én megyek hozzájuk.Tömegközlekedés. Aztán szervez összejöveteleket is. Ott is kellemetlen, hogy nekem nem úgy megy.. Nagyon zavar.Mit tegyek?:S
2011. aug. 25. 18:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
...
2011. aug. 25. 18:43
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
amúgy meg a "zseppénz" az zsebpénz.
2011. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Klónozd magad



egyéb akkor vlmiben te legyél több mint ő.... mondjuk te okosabb vagy és többször beszélgettek olyan témáról ami némi intelligenciát mutat vagy az ágyban te legyél aki leteperi

2011. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, legalább nem a pénzedét van veled..!
2011. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam. Amúgy máshol meg jó meg minden. Tehát megvagyunk egyébként egymással. Meg nem panaszkodik ezért sem és máshol dicsér. Meg nem azt mondom, hogy pfűű akkor csöves lennék (kedves 1.) mert én se egy szakadt valami vagyok.. csak nálunk nem ugy megy, hogy kérek anyámtól és akkor ad..
2011. aug. 25. 18:48
 6/14 anonim ***** válasza:

Valahol megértelek, mert én sem egy pénzes családból való vagyok sajnos, éppen megélünk, de nem igazán tudnék én sem sokat költeni a barátnőmre,ha lenne.


Nekem annyi mázlim van, hogy saját magam kerestem egy kis pénzt most a nyáron.


Hát figyelj, ha a lány tényleg szeret és te is őt, akkor ezért nehogy ott hagyd. Viszont beszélhetsz vele, hogy ez téged zavar, ha megértő, akkor talán látja és érti, hogy mi a bajod, így könnyebb lesz hosszabb távon és még közelebb is kerültök egymáshoz.


Próbálj melót szerezni, amilyen hamar tudsz mást nem tudok javasolni, ha majd saját magad is keresel, akkor te is vásárolj neki dolgokat és az növeli az önértékelésed is.

2011. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó : )
2011. aug. 25. 18:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Szemetek vagytok, ez most normális kérdés volt.


Valahol kérdeztek minket lányokat, hogy zavarna-e, ha a fiú anyagilag lejjebb állna mint mi. Azt írtam engem nem, de neki kisebbségi komplexusa lehetne, ebből pedig azért adódhatnak próblémák. Na pont erre gondoltam.

Nem mered felhozni ezt a barátnőd előtt? Nem tudjátok megbeszélni? Neked egyre szarabb lesz, egyre több ilyen helyzet fog adódni, egyre inkább elnyomottnak érzed majd magad, a végén pedig akár szakítás is lehet... próbáld megragadni a pénzszerzési lehetőségeket, keresgélj mindenfelé és tudasd a barátnőddel, hogy ez téged zavar.

2011. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem neked.. -.-" Pfuu ide esküszöm kár írni valamit ..
2011. aug. 25. 19:03
 10/14 anonim ***** válasza:
*problémák
2011. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!