Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire hülye vagyok? Így meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hülye vagyok? Így meg tudott vezetni?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy fiúval... Randik, barátok bemutatása, szex (hmmm, jó szex), programok stb...

Egy idő után lelkizésnél közölte,h ő nem akar most komoly kapcsolatot, bár engem nagyon megkedvelt.

Nyílván szarul esett, mondtam,h akkor ennyi, én nem akarok komolytalankodni...

Aztán ő továbbra is küldte az üzeneteit,kérdezett, mindenről beszámolt, hiányolt...Ha találkoztunk kedves volt, "baráti", de egy-egy pillanatban mégis gyengéden megcsókolt, megsimogatta a kezem...

Kicsit összemelegedtünk újra... Ő átölel mindig, megfogja a kezem az ismerőseink előtt, megcsókol nyílvános helyeken.. És oltárian kíván szexuálisan, azt látom...

De tudom,h inkább elveszít,mintsem komolyra vegye velem..

Ennyire jól lehet imitálni érzelmeket? Fiúk, tudtok ölelni egy olyan nőt reggel, gyűrötten, és "fogmosatlanul", aki iránt nem éreztek semmit?

Vagy nektek az ilyen apró gesztusok semmit, de semmit nem jelentenek?


2011. aug. 24. 11:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

utolsó: Kifejtenéd, kérlek?

Az "átment" a szexet jelenti?

4 hónapig "jártnk"... Nem kifejezetten csak a szexről szólt a dolog,ha erre érted...

2011. aug. 24. 12:40
 12/18 Schubell ***** válasza:

Szánalmas mit ki nem nézel egy nőből. Nem minden nő ugyan olyan, szóval jó lenne nem általánosítanod! Hmm? Előre is köszi.

Neked meg annyit, hogy további szép életet, és remélem azért megtalálod az igazit ;) És ne búslakodj a múlt miatt =/

2011. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 megax ***** válasza:
vannak rendes pasik is. De engem pl most dobott a barátnőm (sztem nem te voltál az:D) és kb ugyan ezt érzem a lányokról. 4 évig voltunk 1üt közben egyszer szakitottunk de visszajött, hogy mennyire megbánta meg hasonlók. elhittem... most kiderült, hogy azóta hazudott és arra se képes, hogy a szemembe mondja, hogy szakítani akar. Listákat akar írni hogy miket kéne változtatnom miközben nyiltan közli, hogy ha be is tartanám akkor is szakítana velem.
2011. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem tudom, én nem csinálnék ilyet. Szerintem fél valamitől, de hogy mitől azt nem vágom. Fél hogy szereted? Hogy most akkor majd hűségesnek kell lenni? Hogy jár némi felelősséggel? Vagy hogy másra nem nézhet majd? Esetleg van valaki más neki?


Azt meg tudom érteni, hogy nagyon jól esik neki ez a helyzet: ha kedve tartja akkor elő tud venni téged a szekrényből és meg tud csókolni stb. Ha akarja, akkor van aki szereti. De mért nem akarja ezt állandóra?

Itt mégis hibádzik valami... Ha én szeretnék valakit, akkor SEMMILYEN formában nem utasítanám vissza.


Biztosan szeret, a maga módján, mint valami kedvenc játékot, de nem hinném, hogy te az akarsz lenni. Amúgy meg nem értem, hogy az ilyen érzelmileg visszamaradottaknak (már bocs) is jut nő, másnak meg meg hogy nem :D


17/f

2011. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én már a szex előtt megkérdeztem volna, mik a szándékai. Akkor is becsaphatott volna, de legalább megpróbáltam gondolkodni, egy fél méterrel feljebb levő aggyal.
2011. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Persze, megkérdezhettem volna,h mik a szándékai, csak semmi értelme, egyrészről egy kapcsolat elején, elsőrandis időszakban mindenki azt érzi(de legalábbis azt mondja) hogy ebből bármi lehet, talán igazi szerelem is... Másrészt,ha tényleg egy sekélyes numeravadász akkor sem fogja megmondani,mert elveszne a "lehetőség"...

Harmadrészről a szex is sok mindent befolyásol, még nálunk nőknél is... tetszik, érzed a közös hangot, vicces, szórakoztató, de az ágyban egy bénázás az egész, és annyira nem érzitek egymást,h elfutnál... SZóval 2-3 próbálkozás után akármit is ígértetek egymásnak előtte, az értelmét veszíti...

És eleve nem vagyok az a nő, aki túl akarja beszélni a dolgokat idejekorán...Nem akarok hamis ígéreteket... Pár hónap után azonban elvárható azt hiszem,h elkötelezze magát egy szintig...


SZóval most inkább keresek egy "felnőtt" férfit, aki tudja kezelni a saját és mások érzelmeit és nem fél attól,h egyetlen nőre pazarolja a figyelmét, és "csak" egyetlen nőtől várhasson el (mindent)...

2011. aug. 25. 07:36
 17/18 A kérdező kommentje:

Egyébként 15:31, azt hiszem Te találtad telibe a szöget...

Pontosan ezt gondolom... Fél,h hűséget kérek és nem tudja megadni...FÉl mindentől amit leírtál... És nyílván azért, mert nem szeret eléggé... Kedvel, érez kötődést, de nem szerelmes..

Ennyi a különbség...És ezért hagy mindent elúszni, de azt érezheti,h kitartott az "elvei" mellett, macsó maradt... :(

2011. aug. 25. 07:41
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezért kell egy hónapot várni a kapcsolatban a szexig.
2011. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!