Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire hülye vagyok? Így meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire hülye vagyok? Így meg tudott vezetni?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy fiúval... Randik, barátok bemutatása, szex (hmmm, jó szex), programok stb...

Egy idő után lelkizésnél közölte,h ő nem akar most komoly kapcsolatot, bár engem nagyon megkedvelt.

Nyílván szarul esett, mondtam,h akkor ennyi, én nem akarok komolytalankodni...

Aztán ő továbbra is küldte az üzeneteit,kérdezett, mindenről beszámolt, hiányolt...Ha találkoztunk kedves volt, "baráti", de egy-egy pillanatban mégis gyengéden megcsókolt, megsimogatta a kezem...

Kicsit összemelegedtünk újra... Ő átölel mindig, megfogja a kezem az ismerőseink előtt, megcsókol nyílvános helyeken.. És oltárian kíván szexuálisan, azt látom...

De tudom,h inkább elveszít,mintsem komolyra vegye velem..

Ennyire jól lehet imitálni érzelmeket? Fiúk, tudtok ölelni egy olyan nőt reggel, gyűrötten, és "fogmosatlanul", aki iránt nem éreztek semmit?

Vagy nektek az ilyen apró gesztusok semmit, de semmit nem jelentenek?


2011. aug. 24. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi bármire képesek vagyunk, csak punci legyen...
2011. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak utolsó férgek a Föld színén, én már csak tudom, az vagyok.
2011. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jólbeszélnek sápadt arcú testvéreim.
2011. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha jól elvagytok,akkor mi a gond?? Hogy nem akar azonnal feleségül venni???Szerintem kevesebbet lelkizz,és érezd magad jól.

Ebből nyugodtan lehet szerelem,csak ne rontsd el hisztikkel.

Egy nő.

2011. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 BlackSword ***** válasza:
45%

Ez csak azért van mert a nők mindent olyan komolyan vesznek és mindent kategorizálni akarnak... Meg ott is problémákat csináltok, ahol nincs...

Boldog vagy vele??? Szereted??? Akkor meg ne problémázz, mert csak eltaszítod... És egy pasi egyébként is nehezen vallja be az érzelmeit...

2011. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Schubell ***** válasza:
Én személy szerint, nem igazán tudnék csókolni se, ha nem érzek semmit. Az ölelés más, az lehet haverok között, vagy barátok, sőt még kapcsolatban is ^^ De csókolózás úgy hogy semmit nem érzek iránta, és még vele is aludjak.. Kizárt =/ De lehet csak én gondolom így. 17/F
2011. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Vele jó, de nekem az nem elég,ha hetente egyszer tudunk találkozni, meg küld két-három sms-t... Viszont,ha nem akar komolyat, nem várhatok többet... Függetlennek tekinti magát, bár a tettei azt sugallják,h az "övé" vagyok és ő az "enyém"... De ,ha függetlennek tekinti magát, nem várhatom el a hűséget sem. Olyan nincs,h egy kapcsolatból kivesszük , ami jó, és kényelmes, akkor amikor akarjuk, de cserébe nem adunk "semmit"...

ott sajnos vannak kötelezettségek, és tekintettel kell lenni a másikra is.

Nem vállalhatok be ennyi szenvedést 2 szép nap között...Rámegy a lelkem...

2011. aug. 24. 12:25
 8/18 anonim ***** válasza:
Itt is csak a felesleges rinyálás megy, tökéletesen tudod mit kéne csinálnod, ott hagyni a f*szba, nem beszélni többet vele, de úgysem ezt fogod, találkozni fogsz vele, szenvedni fogsz miatta, mert ez kell neked, erre van szükséged, nő vagy...
2011. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tévedsz...

Már megtörtént... Hétfőn végérvényesen kiadtam az útját...

Még szomorú szemekkel megkérdezte,h akor többé nem is akarsz látni?

És megmondtam,h "nem... Ha véletlenül összefutunk nem gáz, nincs harag, de szándékosan többé nem.

Ne akarj bántani!"

Csak tudni szeretném,h én vagyok e abszolút anafabéta a férfi-érzelmek kiolvasásában, vagy ennyire lehet játszani az érzelmest...

2011. aug. 24. 12:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha simán átment rajtad és még örültél is neki, akkor megvan a válasz, nem?
2011. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!