Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ehhez ti hogy allnatok hozza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez ti hogy allnatok hozza?

Figyelt kérdés
hetvegen baratommal balatonon voltunk, ahol összefutottunk par volt osztalytarsaval, de allitasa szerint elfeljtett bemutatni... kezet fogtam a sracokkal mondtam, h hivnak de a baratom csak allt ott azt se mondta h ö a baratnöm. pedig több mint egy eve vagyunk. mikor rakerdeztem azt mondta h nincs ehhez hozzaszokva, legközelebb mashogy lesz.. hat köszi szepen.. (28eves, en vagyok az elsö komoly bnöje) nekem kimondottan rosszul esett...
2011. aug. 22. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Biztos, hogy komoly? Később gondolom kiderült, hogy barátnő vagy.

Sajnálom, hogy rosszul eset. De ha csak ez az egy hibája van, örülj neki.

2011. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat ha aztmondta hogy maskepp lesz akkor nyugi! Amugy lehetnel te is turlmesebb vele...
2011. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
több mint egy eve vagyunk egyutt, ez nem türelem kerdes sztem.. :S csak annyit kellett volna h hi sracok baratnöm xy, aztan kb 5 percet ha dumaltak ment midnenki a maga dolgara...
2011. aug. 22. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
És jóban van ezekkel az o. társakkal?
2011. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel azt mondtad , hogy te vagy neki az első komoly kapcsolata amiből következik gondolom eddigieket nem mutatta be. Elhiszem rosszul esett de akkor van baj , ha legközelebb iylen esetnél nem mutat be akkor az már télleg gáz..
2011. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tipikus noi hiusagbol fakado hiszti!

Neked is igazat adok amugy, de nem kell ezen kiakadni.

2011. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azert nem olyan kellemes am 5 percig allni valki mellett aki a kezedet se fogja meg es kussolni nagyokat... köze nincs a hiusaghoz, ez se nem felvallalas se nem letagadas, de akkor is gaz...
2011. aug. 22. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, akinek tényleg fingja sincs mit kell ilyenkor csinálni, és zavarban van. Nekem egy haverom pl huszonévesen összejött élete első csajával, megláttam őket az utcán, na mondom, megnézem. Odamentem, srác meglátott, kb előrelépett felém, hebegve-habogva elkezdett magyarázni minden félét, szakadt róla a víz, meg ilyenek. Gondoltam, megelőzöm a további kínos másodperceket, azt kamuztam, sietek, és léptem. Nem a barátnőjét nem akarta felvállalni, csak nem volt receptje a balf*sznak, hogy mi van akkor, mikor haverod is ott van, meg a párod is... (Előtte évekig nem volt nője, és ezt kompenzálandó mindig a mi hibáinkat kritizálta, mondván ezért nincs, mert nem kell ez a sz*rás, és gondolom, hirtelen kiszolgáltatottnak érezte magát a bosszúnak) Sértő persze, megértelek, de NE komplikáld túl! Ne képzelj bele olyan dolgokat, hogy égőnek tart a haverjai előtt, vagy hasonlókat!
2011. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!