Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen kapcsolathoz hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolathoz hogyan állnátok hozzá?

Figyelt kérdés
a lényeg az, hogy párommal évek óta együtt élünk. kapott egy külföldi állást, így pár hete ott dolgozik. a rokonok kint élnek, ezért ott lakik velük. kb két hetente találkozunk. annyira nagy bizalom nincs közöttünk, de megvagyunk. viszont egy nap csak egyszer beszélünk, akkor is kb 5 percet, mivel nincs túl sok kedve velem beszélgetni, én így érzem. és ha én nem szólok, akkor eszébe nem jut engem felhívni. és meg sem kérdezi, hogy mivan velem. és ha velem van, mert hazajön egy-két napra, akkor sem konkrétan velem foglalkozik. akkor nincs meg a sexulális együttlét, bár mielőtt kiment volna sem. szóval én nem tudom őt hova tenni. volt, hogy felhoztam neki ezt a témát, de nem nagyon érdekelte. nem hiszem, hogy megcsal én inkább arra gondolok, hogy nem szeret, csak fél megmondani. hogyan tovább? mit tegyek? hogyan oldja meg ezt a helyzetet? hiszen nem tudom, hogy feladjam e az itteni életemet és így menjek utána feladva a házamat, munkámat, életemet? és azt sem tudom, hogy akarom e igazán. szeretem, de.... szóval értitek. előre is köszi a véleményeket. 29/N
2011. márc. 2. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem mennék a helyedben..Fel se hív, hacsak te nem hívod? Nem is érdeklődik irántad, meg nincs kedve beszélgetni veled? Ha érdekelné őt ez a kapcsolat, akkor biztosan meg tudtátok volna beszélni, vagy legalább megpróbálni, de, hogy nem is érdekelte a dolog...Érdekes..Ne add fel az életedet, munkádat, barátaidat, fogsz találni magadnak olyat, aki szeret, érdeklődik irántad., és akit te is biztosan szeretsz!
2011. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!