Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen munka? Én vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen munka? Én vagyok az aki túl lihegi vagy ti is így állnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma elment családlátogatásba. Az a lényeg hogy beszélgettünk minden, aztán nem válaszolt a mailemre. írtam egy smst kb 3 óra múlva, hogy :"rendesen oda értetek"? erre írt hogy "ja" aztán kérdezem mibaj? mondta hogy az apja felidegesítette és hogy elkezd élni.. itt kicsit meglepődtem kérdeztem mibaj .. nem válaszolt semmit.. írtam neki hogy vigyázz azért magadra:) és akkor visszaírta hogy embernemfoglalkozik ennyit vele mint én.. mondom ezt hogy érted? elkezdi hogy mind1.. felhívtam és ilyet kérdez: " egy napig kibírnád hogy nem beszélünk? " ez most kajak milyen dolog??... én vagyok nagyon hisztis vagy nektek is szarul esne..?
2011. márc. 15. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szarul esne , de hát a fa**se érti őket :D
2011. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után tényleg idegesítő, ha félóránként zaklat telefonon a párom akkor, mikor nem vagyunk együtt és más programunk van. Úgy hat, mintha ellenőrizgetne, féltékenykedne. Beszéltetek előtte, nem? Akkor meg hagyd békén, had élje az életét, mert van neki rajtad kívül is (pl a család). Nem kell naponta 10x felhívni/smsezni/emilezni, ha épp nem töltitek együtt azt a napot...
2011. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de nem írtam volna neki érted?:S megkérdeztem hogy odaértetek e? mivel mentem volna el és megakartam róla győződni.. erre mondta hogy felbaszta az apja és megkérdeztem hogy mibaja.. és még én vagyok leb-szva :SS
2011. márc. 15. 14:38
 4/14 anonim válasza:
100%
Sztem neked van igazad... te csak érdeklődni próbáltál.. és sztem ha nem lógsz a nyakán akk nincs gond... ő lihegi túl... adj neki időt.. ne hívd! várd meg h ő keressen. és mond el neki h miért nem kerested... tudod... jojó effektus!!! kicsit elkell engedni.. és magától fog visszajönni.. :) sok sikert!
2011. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát remélem nem lesz gáz:) túlzásba se akarom vinni egyiket se hogy nem keresem meg azt se hogy a nyakán lógok .. de hát ne haragudjon már meg a világ hogy érdekel mivan vele.. köszi szépen a tanácsot :)!
2011. márc. 15. 14:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj én is minden nap beszélnék a barátnőmmel meg vele lennék mindig de sajnos meg kell érteni, hogy neki is van saját élete, barátai. Nem lehet mindig velem.

Meg kell szokni. Nem szabad, hogy úgy érezze, hogy nincs szabadsága és megfojtod, mert akkor szakít majd.

2011. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem akarom megfojtani, és megis értem.. de most ez olyan lehangoló volt.. mert ha azért hívom fel hogy miujság? megértem hogy szar.. de érted baja volt ezért tettem:S
2011. márc. 15. 14:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon rendes vagy, hogy érdeklődsz iránta. Igazán megbecsülhetné, hogy figyelsz rá. Viszont lehet, hogy csak azért volt ilyen mert ideges volt. Most pedig véletlenül se hívd, várd meg amíg ő keres téged.. és ha megsértődik amiért nem keresed akkor mondd el neki, hogy igenis neked is szarul esett a viselkedése. Megfogja érteni szerintem. (Abszolút természetes, hogy megkérdezed mi a baja, nem értem hogy lehet ilyenen felakadni)
2011. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
van akinek jobban van igénye arra h foglalkozzanak vele, akár ennyire, van akit ez idegesít. én is az utóbbi csoportba tartozom. és nyilván ha nem ért volna oda, vagy gondja lenne akkor jelezne. de ez nekem is sok lenne kicsit, hogy ennyire mindig csak vele foglalkozol. én is azt szeretem ha tudom élni a saját életemet a párom mellett, és ő is élje a sajátját. ha ebben nem egyezik az igényetek az elég sok konfliktusra adhat okot, szval lehet meg kellene őszintén és higgadtan beszélni
2011. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
na hát írt hogy ne haragudjak hogy ilyen volt, és közrejátszott hogy ideges volt és hogy minden áron tudni akartam és nem volt egy nagy cucc ezért nem is akarta elmondani meg hogy valamilyen szinten igaza volt neki is :)
2011. márc. 15. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!