Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen munka? Én vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen munka? Én vagyok az aki túl lihegi vagy ti is így állnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma elment családlátogatásba. Az a lényeg hogy beszélgettünk minden, aztán nem válaszolt a mailemre. írtam egy smst kb 3 óra múlva, hogy :"rendesen oda értetek"? erre írt hogy "ja" aztán kérdezem mibaj? mondta hogy az apja felidegesítette és hogy elkezd élni.. itt kicsit meglepődtem kérdeztem mibaj .. nem válaszolt semmit.. írtam neki hogy vigyázz azért magadra:) és akkor visszaírta hogy embernemfoglalkozik ennyit vele mint én.. mondom ezt hogy érted? elkezdi hogy mind1.. felhívtam és ilyet kérdez: " egy napig kibírnád hogy nem beszélünk? " ez most kajak milyen dolog??... én vagyok nagyon hisztis vagy nektek is szarul esne..?
2011. márc. 15. 14:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a segítőkész válaszokat!:)
2011. márc. 15. 15:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Tanuld meg hogy nekünk semmi nem jó:)ha írsz az a baj,ha pedig nem írsz akkor meg az:)de igazad volt,és a barátnődet is meg lehet érteni,h az apuja felhúzta,és sajnos rajtad vezette le,de ne vedd magadra,ez nem neked szólt,hanem a düh beszélt belőle,besokalt kijött belőle,ne keresd hagyd h megnyugodjon,és hívni fog és még lehet h elnézést is kér...légy türelmes hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!20/L
2011. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
jaj,azt nem olvastam h megoldódott és kereset,akkor már tárgytalan a válaszom,sebaj:D:D
2011. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
de azért nagyon szépen köszönöm : )
2011. márc. 15. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!