Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdeklem igazán, vagy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem igazán, vagy más lány van a képben?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerjük egymást barátommal. Mindig nálam találkozunk. A két város közt egy óra van: busszal. Ő magától még soha nem mondta, hogy menjek el hozzájuk, mert szívesen lát, és szeretne bemutatni a szüleinek (a családjával él).


3-4 naponta beszélünk átlagban, neki nincs is rá igénye, hogy gyakrabban. Azt mondja, munka után legtöbbször semmire nincs ereje. Elkérte az msn és skype címem, hogy ott is cseveghetünk, és 1,5 hónap múlva sem keresett meg egyik helyen sem. Nekem ez is furcsa.


Gyakran van bent szombaton a munkahelyén. Ilyenkor vasárnap már soha nem akar talizni velem, mert fáradt. Nem akar elbuszozni hozzám. Pedig van már jogosítványa, autóval is jöhetne. Mikor mondtam neki, nagyon szeretném látni, találkozzunk, és fontos dolgot szeretnék megbeszélni vele, az volt a válasz, hogy "nincs szabad hétvégéje", mert dolgozik szombaton. Mindig fáradtságra hivatkozik.


Nem az az első, hogy akkor meghív engem őhozzájuk, vagy, hogy félúton talizzunk, legelőször az jut eszébe, mint "megoldás", hogy akkor ne találkozzunk, mert fáradt. Volt, hogy erre hivatkozva öt napig nem keresett.


Mikor kérdeztem, miért nem hív el hozzá, annyit mondott csak, "mert én sem mondtam". Ha mondtam volna, ő mondta volna, hogy "jó". Ha még nem ismernek a szülei, a családja, nem neki kellene saját magától, jó szívvel elhívnia?


Ugye jól érzem, hogy ezek nem normális dolgok, és nem lehet mindezt a fáradtságra fogni?


Fél év után ilyen érdektelen velem... mit lehetne tenni?


2011. aug. 21. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia először is ő nem tisztel téged nem szeret téged !! leszarom ha fáradt vagyok akkor is a csajommal vagyok !! 1 óra buszozást bárki ki bír! Mond meg neki hogy ez így nem mehet tovább STB.. a többi majd fog jönni magától is :)
2011. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha másik lány van akkor gondolj bele miért lehet ez?
2011. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit mondhaték.Az én barátom keményen dolgozik reggel 6tol este 8ig is akár..a héten nagyon nem taliztunk..de pénteken mihelyt letette a munkát hivott hogy akkor is bejön ha fáradt mert már nem birja tovább.:) és mellette napjában beszéltünk sms vagy telefon..Szerintem nem érdeklödik utánad nem vagy neki elég fontos..vagy bezsélsz vele vagy hagyd a fenébe az ilyen nem érdemli meg hogy ármit is tegyél érte
2011. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik a srác?


Hány évesek vagytok 20-on túl gondolom...??


És lehet, hogy te tényleg nem mondtad hogy elmennél hozzájuk..nemde?? Szóval mindig ő ment és megy...--->és valljuk be ez neked is kényelmes.


Szerintem ha azt mondta és mondja h menjél el hozzá akkor menjél el hozzá!


Szerintem ezt most kicsit te pörgeted túl...

2011. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van neki barátnője helyben.
2011. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azért nem olyan kényelmes, hogy van, hogy 3 hete nem látott, és leráz annyival, hogy "fáradt" :(. Nem kényelmes, mivel én is szívesen elutaznék hozzá, és ezt ő is tudja. De nem hívott soha.


Valamint szerintem nem nekem kellene könyörögnöm érte, hogy vigyen haza, és mutasson be a szüleinek, hanem saját magától kellene ezt felajánlania:(.


Volt már, hogy úgy is lerázott (?) azzal, hogy fáradt, hogy mondtam, nagyon szeretném már látni, és igazán tudnék utazni én is őhozzá.

2011. aug. 21. 15:46
 7/7 A kérdező kommentje:

És itt igazából nem az a központi dolog, csak egy része, hogy ki megy kihez.


Nekem fáj, hogy szerintem ritkán beszélünk, és ritkán találkozunk. Ha olyankor is szeretnék talizni, mikor ő szombaton dolgozott, a legeslegelső szava erre az, hogy "nincs" szabad hétvégéje.

2011. aug. 21. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!