Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, aki azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki azt mondta érdeklem. Nekem kellene megtenni a köv. Lépést?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerem, és egyik este amikor MSNeztünk kérdezte hogy tetszike nekem valakim, kérdeztem hogy miért, és mondta hogy azért mert érdeklem.

Elhivjam randira, és megmondjam hogy tetszik és tovább?

Válaszokat előre is köszi.

13f,13lány


2010. szept. 28. 20:25
 1/5 Moszuke ***** válasza:

csak akkor hívd el randira ha te is úgy érzel mint ő.

nem egyértelmű?

2010. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tettszik, hívd el! A további dolgok meg nagyon könnyen fognak alakulni, ne aggódj. Ha mégse, tegyél fel majd újabb kérdést :D
2010. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, elfelejtettem irni, hogy ő is tetszik nekem..

TI mit mondanátok neki az én helyemben??

2010. szept. 29. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
hazakisérhetlek? ha azt válaszolja hogy igen, akkor jó, elkiséred, és séta közbe megmondod neki mi a helyzet.. ennyi..
2010. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Öreg motoros vagyok... :) Legyél nyílt és egyszerű. Mondd meg neki hogy szeretnéd elhívni valahová. A válaszból úgyis lejön, hogy okés vagy sem. Onnan meg a többi jön magától. Szorítok! Ne félj lépni, legalább hamarabb kiderül!
2010. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!