Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm akinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm akinek volt egy regi barátja es azt mondta a srác mindig neki ha nem kapja be aktus előtt, elhagyja a lány mgtette, dea zota nem akarja ezt nekem megtenni, mertakkor ugymond kenyszeritettek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hadjam vagy kerjem meg ha van kedve tegye meg de szerintem nem akarná
2008. jún. 14. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is emlékeztesd a dologra és hagyd hogy melletted felejtkezzen el róla. Ha látja, hogy nem erőlteted akkor lehet hogy nem fogja kényszernek tartani és előbb utóbb kedvet kap hozzá.
2008. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
szerintem beszélj vele mindenképp. ez igen alap dolog a mai világban. én barátnőt nem is tudnék elképzelni aki nem csinálja. ismerősöktől hallottam már ilyet de én ezt nem bírom felfogni
2008. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pár alkalommal hanyagold azt gondolom kibirod.aztan finoman rávezethetnéd:)

de amug ha bekapj te utana smárolsz vele?

2008. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tanulj meg helyesen írni, mert valami elképesztő amit művelsz.Gondolom nem értelmiségi a partnered sem.
2008. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyj idot a lanynak. amiben a lany volt egy erzelmi zsarolas volt. ezt hosszu ido kiheverni. ahogy az elottem levok irtak vezesd szep lassan ra. Kenyesztesd te oralisan meg akkor is ha o nem teszi. elobb utobb ra jon h elvezi es majd magatol fog kenyesztetni teged is. Meg probalj vele beszelgetni. Lenyeg h ne vidd bele kenyszerhelyzetbe. legy turelmes.
2008. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!