Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves (szűz) lány vagyok, a...

15 éves (szűz) lány vagyok, a barátom 16 (szűz) és most készülünk megtenni. Nagyon félek a dologtól. Adnátok tippeket hogy csináljuk?

Figyelt kérdés
Szóval.. nagyon félek hogy fájni fog és igazából nemtudom mit csináljunk ha nagyon vérzek vagy ha fáj... kérlek titeket írjátok le tapasztalataitokat az elsőről.. köszi :D
2010. febr. 2. 15:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit kellemetlen,de nem mindenki vérzik....de ha esetleg mégis,akkor nem úgy,mint pl amikor megvan.....!Semmi gáz nincs benne,legyetek óvatosak....legyen sok előjáték...aztán élvezzétek egymást :) 24/N
2010. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
vegyetek óveszert és a szexhez egy csöndes romantikus helyet. utána csak hallgassatok az ösztöneitekre és a megérzéseitekre.
2010. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
éppen most??:o
2010. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

Hülyeség, hogy kellemetlen. Ha kellően rá vagytok hangolódva akkor nagyon jó :) Nekem cseppet sem fájt, nem is véreztem picit sem.

24/N

2010. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

ha félsz tőle, akkor sehogy. akkor még nem állsz készen.

ha majd igazán biztos leszel benne, akkor leszel igazán kész, és akkor már nem fog érdekelni, hogy fáj-e, csak annyit érzel majd, hogy "AKAROM!!!" ;)

2010. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én igazából csak azért félek mert félek hogy valami baj történik velem a vérzés meg ilyenek :S:S meg hogy nem fogok úgy tecceni a barátomnak :S:/
2010. febr. 2. 15:43
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

hoppá ti se pettingeltetek még.. egyből a szex, akkor meg is érdemled hogy félj és fájjon már bocs.


De mi lenne ha nem egyből megdugatnád magad?

2010. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Utolsónak van igaza, persze picit finomított verzióban :)
2010. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ha félsz, akkor minek még megtenni?? nem maradtok le semmirol. ne feljetek. :DD
2010. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Félsz, hogy nem fogsz úgy tetszeni a barátodnak??? Pf...atyaég. Hát sztem nem vagy még valami érett a szexhez. Miért kell ezt elsietni? Figyelj, ha szex közben is így fogsz majd görcsölni, akkor nem tudsz normálisan ellazulni, és akkor biztos, hogy fájni fog.
2010. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!