Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves (szűz) lány vagyok, a...

15 éves (szűz) lány vagyok, a barátom 16 (szűz) és most készülünk megtenni. Nagyon félek a dologtól. Adnátok tippeket hogy csináljuk?

Figyelt kérdés
Szóval.. nagyon félek hogy fájni fog és igazából nemtudom mit csináljunk ha nagyon vérzek vagy ha fáj... kérlek titeket írjátok le tapasztalataitokat az elsőről.. köszi :D
2010. febr. 2. 15:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
persze, h nem érett. 15 éves :DD
2010. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

17:35:

én ezt kikérem magamnak/magunknak...

én is 15 voltam, és ennek ellenére eszembe nem jutott, hogy jájistenem fájnifog eg biztosnemteccekmajdapasimnak meg húúmostmivelvédekezzünk...

megtettük, mert akartam, és semmi kérdés nem volt már bennem, tisztában voltam mindennel, és azóta se lettem egy beteg lelkületű valami.

most 17 vagyok.

viszont a kérdezőnek valóban k_rvakorai lenne még ez.

2010. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

17:59

Kinek nem inge, nem veszi magára, nem??

2010. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

jo..most sztem mindenkiben benne van valamennyi félelem, amellett h igenis akarja.

háromdolog--> szerelem, bizalom, egy bizonyos idő ; )

ha ugy érzed ez meg van CSINÁLD : D

nekem az első kicsit fájt, de utána jo volt=) és tényleg ne görcsölj hanem lazulj el!

sok sikert ; )

2010. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
érdekes, bennem nem volt félelem. csak nem azért, mert nem 14-15 éves koromban kezdtem? :) és ja, akinek nem inge, ne vegye magára. aki meg kikéri, az megkapja a csacsipasszust. :)
2010. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A mai világban ez a kor nem számít korainak..én az elsőnél nem véreztem és nem is fájt..a vér miatt ne aggodj, aztsem biztos hogy fogsz vérezni és ha igen akkor is csak minimálisan, és szerintem ha van olyan köztetek a kapcsolat hogy lefeküdjetek akkor az sem gáz elötte ha picit vérzel..ez egy olyan alkalom lesz neki amikor neméppen azzal fog foglalkozni h vérzel..hanem neki is ez lesz az elsö és tuti teljes mámorban lesz :D és ezt ugy kell megéljétek hogy boldogan emlékezz rá vissza mert az elsőt soha nem felejted el..:) szóval fontos a nyugodt helyszín, lazítás, ráhangolódás, előjáték, védekezés. amúgy meg gondolj már bele 16 éves fiú és szűz..megfog őrülni érted :) ne félj attől h nem tetszenél úgy neki..(mármint gondolom a szexre gondoltál, nem a külsődre..)ha az elsö nemis a többi alkalom biztos jó lesz már :) és pl az elsőnél nem mentem el, de ez természetes..van hogy a fiú sem megy el, de van hogy pár perc alatt..csak ügyesen ;)
2010. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel a mai világ. attól, h ez a " divat ", még nem kell mindenkinek összefeküdnie akarkivel, 14-15 évesen. lelkileg nem érettek. :S
2010. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
hékáás ez nem gyilkosság, csak szex!:) nincs mitől félni! ha neked az első fáj egy picit, attól még nagy örömet nyújtasz majd a párodnak!
2010. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fáj, szólj a fiúnak,hogy állj... Vagy megálltok egy kis időre és picit később folytatjátok, vagy ennyi volt a móka mára.


Ne eszeveszett fájdalmat képzelj el... Ne félj tőle, mert minél idegesebben várod a nagy napot, annál nehezebben fogsz ellazulni, annál nagyobb esélyed van a fájdalomra. Csak arra gondolj,hogy kivánod a párodat és hogy ő is kiván téged...


Nekem nem fájt nagyon az első, de mikor mondtam,hogy ez igy nem jó, akkor pózt váltottunk,hogy nekem kényelmesebb legyen. (Tehát ezzel is lehet trükkösködni!!!)


Fontos,hogy előtte legyen előjáték! Nem feltétlenül arra gondolok,hogy a srác nyúljon a bugyidba. Nálam sokkal hatásosabb volt amikor csak csókolóztunk... Emlékszem végig arra gondoltam,hogy basszus, vedd már le a bugyimat és érints meg!!! :D Olyan szinten felhevitett ez a gondolat,hogy nedvesedéssel nem volt gondom... Ez már fél siker volt...


Másik dolog... A fiú ne dugja be "tövig", csak fokozatosan "szoktasson" hozzá,hogy benned van... (Ez szintén saját tapasztalat.. Nálunk az első 3 alkalom olyan volt,hogy csak a hegyét tette be, és utána minden alkalommal egyre mélyebbre hatolt.)

2010. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!