Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nemnagyon mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nemnagyon mer rámnézni de néha a szemembe néz az azt jelenti, hogy érdeklem? (nővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, 2 éve tetszik nekem, mióta megláttam nem tudtam elfelejteni, mindig vonzódom hozzá. Régen nagyon feltűnően szokott nézni engem ő is. Mostanában ha énis nézem elkapja a fejét. van amikor meg nagyon közel van akkor csak kicsit rámsandít, de nem mer rámnézni. vagy ha igen nagyon kis ideig. Szerintetek ő is vonzódik hozzám? És hogy tudnám leszólítani? Mert nagyon kevés időre szoktam látni.


egy 17 éves srác


2010. jan. 31. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet megállapítani. Neked kell tudnod, hogy "szólítod le", mert azt a helyzetnek kell adnia.
2010. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszi:)


most nézem véletlenül elírtam azt hogy bővebben a kiírásban...mielőtt valaki írná:D az bővebben akart lenni csak gyorsan írtam.

2010. jan. 31. 19:07
 3/20 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú, légy bátor! :)Szerintem ha tetszel neki, arra vár hogy TE lépj, hisz ez a fiú dolga elvileg. Közeledj hozzá, aztán majd eldől. Sok sikert! 16F
2010. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Talán azért mer már csak kevés ideig nézni rád, mert azt hiszi, ha eddig nem léptél, talán nem is tetszik ő neked, így fél rád nézni... Szerintem, szólítsd meg minél előbb... Monjuk mond neki, hogy : "Szia, megkérdezhetema neved?" vagy ha tudod már a nevét: " Szia xy, lenne kedved beszélgetni?" esetleg " Szia, sétálhatok veled?" vagy Szia, mit csinálsz ma délután, elmehetnénk valahová, szeretnék megismerkedni veled." L27
2010. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Félénkebb típusú vagy egyébként? 17l
2010. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy szeretek biztosra menni. beégni nem akarok. De ha eltudnék indulni onnantól már menne simán csak az első lépés nehéz, csakmert nem tudom mi lenne az eredmény.
2010. jan. 31. 19:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha elsö lépést megteszed, legyél határozott. Akkor nem égsz be, mert ha nem lesz semmi köztetek akkor is fog emlékezni, hogy te milyen határozott voltál. És lányoknak ez nagyon sokat számit. Nekem elhiheted.

És ha ennek a tudatában vagy, tényleg határozottab is tudsz lenni, és emiatt sikeresebb is a nőknél.


Én is félénken kezdtem, de rájöttem, hogy nem minden a kinézetem, simán tudok csajozni.

Azóta rendbehoztam a bőröm, bízom magamban, tudom h nem veszíthetek semmit.

Ma ott tartok, hogy nem azon gondolkozom h mit beszélek vele stb, hanem h kiválasszam a számomra megfelelö lányt.

És tényleg ez önmagát gerjesztö folyamat, mert látják rajtam h hú milyen magabiztos vagyok és azóta(!) rengeteg csajnak bejövök.


Hidd el hogy a sorsodat magad alakítod, csak magadra számithatsz, és nem az a lényeg mit gondolsz, érzel, hanem mit mutatsz ki, mert az alapján ítélnek meg (a lányok is).


Remélem segítettem elindulni ezen az úton.


16f

2010. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, legalábbis nem vagy neki közömbös, mert ha kerüli a tekintetedet az jelent valamit. Csak félénk, vagy nem biztos benne, hogy valóban tetszik neked. Adjál neki egyértelmű jeleket, keresd a társaságát, vagy valami kis ürügyet, hogy szóba állhass vele. Ne halogasd, mert már írtad, hogy két éve tetszik. Szerintem ne várj tovább, lépj amilyen hamar csak tudsz.
2010. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. febr. 3. 15:04
 10/20 anonim válasza:
79%

Mosolyogj rá, és ha viszonozza, akkor biztos érez valamit irántad. Ne legyél nyuszi, csak bátran! :) Ha most nem próbálod meg, akkor később biztosan bánni fogod, hogy nem nem volt hozzá elég merszed. Szurkolok neked. :P De majd írd meg azért hogy mi volt.

Ő hány éves egyébként?

2010. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!