Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nemnagyon mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nemnagyon mer rámnézni de néha a szemembe néz az azt jelenti, hogy érdeklem? (nővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, 2 éve tetszik nekem, mióta megláttam nem tudtam elfelejteni, mindig vonzódom hozzá. Régen nagyon feltűnően szokott nézni engem ő is. Mostanában ha énis nézem elkapja a fejét. van amikor meg nagyon közel van akkor csak kicsit rámsandít, de nem mer rámnézni. vagy ha igen nagyon kis ideig. Szerintetek ő is vonzódik hozzám? És hogy tudnám leszólítani? Mert nagyon kevés időre szoktam látni.


egy 17 éves srác


2010. jan. 31. 19:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszi:) annyi mint én.
2010. febr. 4. 16:34
 12/20 anonim válasza:
2 eve ocsem...nem vagy az a gyorsan lepo tipus,tuti h te is bejossz neki csak siman setalj oda es kerdezz meg vmit ... a csajok mindig valaszolnak akarmekkora marhasagot kerdezel. es csak lazan
2010. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Lehet azért nem mer rád nézni, mert fél tőled 2 okból: 1.- Mert olyan randa vagy, hogy kihányná a reggelijét.

2.- Szimplán nem akar hangosan kiröhögni téged, mert úgy nézel ki, mint egy karikatúra.

2010. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

greatulálok...ilyen primitívségeket nem kérek.


amúgy meg ha megértetted volna, észrevennéd hogy mekkora hülyeséget írtál. Nem azt írtam, hogy nem mer rámnézni...

2010. febr. 6. 20:48
 15/20 anonim ***** válasza:

ezt írtad a kérdésben: "nemnagyon mer rámnézni"

Én vagyok a primitív, vagy te nem tudod mit írsz?:O


/Foxy Fox/

2010. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
a nem nagyon az nem azt jelenti, hogy nem. és a primitív a hozzászólásra vonatkozott...de nem vitázom.
2010. febr. 6. 21:36
 17/20 anonim ***** válasza:
persze h menj oda hozzá. írtad, h egy suliban tanultok, ebben az esetben mi sem egyszerűbb: kérj tőle kölcsön vmit, azután meg ne felejtkezz el hálálkodni pl. jaj megmentetted az életem, meghívhatlak a büfébe egy kávéra? ez tuti tipp sok sikert!
2010. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. febr. 6. 22:05
 19/20 anonim ***** válasza:
biztosan érez vmit irántad!!! na ennek örülhetsz. viszont 2 év hosszú idő és lehet, h már olyan tulajdonságokkal ruháztad fel a képzeletedben, amilyen neki nincs is, szóval nem várhatsz tovább és meg kell ismerned. te 11-es vagy v végzős? mert ha végzős, akkor ilyen csigatempóban szépen lemaradsz róla...
2010. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
11. es vagyok:D
2010. febr. 7. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!