Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány mostanában sosem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány mostanában sosem ír rám msn en akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Régebben úgy volt, hogy egyszer én írtam rá, utána ő rám...mostanában meg mindig én írok, ő meg scak néha néha ír rám....akkor ez azt jelenti hogy le se sz*r? Ha találkozunk mindig mosolyog rám meg mindig keresi a tekintetem...meg ha ráírok akkor egyből visszaír, 1 másodpercen belül..komolyan nem értem. Néha keresi a társaságom élőben, néha nem...pedig én szoktam neki bókolgatni is meg minden...akkor miért húzza az agyam?
2011. febr. 4. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne fárassz már egy pasi írjon a csajra alap! Egy pasi kezdeményezzen találkozót ha már régóta beszélnek alap! Legyen már egy kis önbizalmad!
2011. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

sztem csak amolyan light-os havernak tart téged, ha nincs senki érdekes msn-en, eldumázgat veled.

nekem is van pár ilyen haverom, némelyikről tudom, h 1 kis szavamra, közeledésemre ugrana velem járni...se én meg nem akarok velük, így nem is írok nekik.

Nem vok bunkós, h letiltsam őket, + élőben keresztülnézzek rajtuk, de am. eszembe sem jutnának, ha nem írnának.

vlsz ennek a csajnak te nem vagy fontos. ha az lennél, írna, hidd el nekem....nincs az a csaj, aki örökké kéretné magát...egy ideig talán, de nem hosszú hetekig.

2011. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg kérj tőle randit.

A legrosszabb, ami történhet, hogy nemet mond.

A legjobb, hogy már régen csak erre vár.


Ne legyél ilyen tutyimutyi.

2011. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden nap találkozunk...iskolatárs.
2011. febr. 4. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
jó látod a dolgokat, húzza az agyad, azért mert nő és jól esik neki. ennyi.
2011. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy csak félénk. De írj rá nyugodtan,semmi rossz nem történhet ;D
2011. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem felejtős, a lányok szeretik így húzni a fiúk agyát akkor is, ha nem akarnak semmit.
2011. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tapasztalatból tudom, hogy egy lány szereti, ha őt keresik. én az összes sráccal ezt csinálom. Megvárom míg ők írnak.. az nem gáz, ha egy srác nyomul a csajra, de fordítva már igen...

16/L

2011. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mostanában mindig,megvárom,hogy a srác írjon rám.. Persze ha én írok rá sűrűbben akkor tök kellemetlenül érzem magam,mert"nyomulok"..:S 15/L
2011. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!