Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék újra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék újra szerelmes? 14/F

Figyelt kérdés

Tavaly tél elején beleszerettem egy lányba, előtte csak ilyen gyerekkori "fogjuk egymás kezét és puszilkodunk" dolgok voltak.

Ez volt az első, egy elég sz*r, viszonzatlan szerelem...

Más lányra nem is tudtam lányként tekinteni, nem izgatott fel amit láttam, pedig nem egy kivágott felsős lánnyal találkoztam nap mint nap. Kb mintha deszkákat vagy cementes zsákokat láttam volna. A lány, akit szerettem nem volt egy túl szép lány, inkább az átlagosba sorolnám, annak se egy kiemelkedő kategóriájába. Most már tisztán látom ezt, de júniusban még nem tudtam nála szebb lányt elképzelni sem...

Kiszerettem belőle, és most nem tudom megmagyarázni miért, de egyszerűen csak csajozni akarok! Szerelem nélkül, nem a rendes lányokat keresem, mindegy, hogy ki, csak jó teste legyen. Arról lányt meg nem is gondoltam olyat hogy, max néha álmodtam olyat, de semmi több. Neki még a "lelkét" vagy ha úgy jobban tetszik, jellemét értékeltem, jelenleg viszont egy lánynak inkább már a nőies idomait értékelem. Eléggé rossz embernek tartom magam emiatt, de ez okoz egy kis örömet. Nem akarok már 16-17 évesen dugógép lenni, de egyszerűen visz az ösztön! Arra gondoltam, hogy egy újabb szerelem megint helyreállíthatná ezeket a dolgaimat, de nem tudok beleszeretni egy csajba se! Mi a teendő ilyenkor? Lehet, hogy még bejön a nagy feministák mottója, hogy minden férfi csak d*gni akar?!:O

Félek, hogy bele fogok esni ebbe a csapdába, mit tegyek?!


2011. aug. 16. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogd vissza magad. Csajozz, utóbbi időben velem is ez a helyzet, veled közel egykorú vagyok. Majd elmúlik... Tombolnak a hormonok :)
2011. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
túl fogsz esni ezen,találkozni fogsz egy olyan lánnyal akivel úgy érzitek majd h eggyek vagytok,és happy end...vagyis én ezt kívánom neked :D
2011. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Husi 14 éves vagy. Fiatal, semmi szükséged még a szerelemre, tapasztalj, járj lányokkal tudd meg milyen, tudd meg mi az ami igazán bejön neked! A lényeg h légy mindig korrekt és őszinte a lányokkal amíg nem hülyitesz senkit és nem használod ki vagy játszol az érzéseikkel addig ne legyen bütudatod;) ráérsz a szerelemmel még pár évet hidd el. ha meg eljön az a lány akibe beleszeretsz akkor pedig nem lesznek benned kérdőjelek:)
2011. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz mit tenni, ez a viszonzatlan, sokáig tartó szerelem problémája. Max. két értelmes&egészséges dolog segíthet: az idő vagy egy újabb szerelem, ami az idő segítségével egyszer csak eljön!! Türelem, rózsát terem. :) B.
2011. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hallod srác, még gyerek vagy, és kezdessz nagyobbacska lenni, ésmár nemcsak a lányok belsője, de külsője is meghatározó szerepet fog játszani az életedben. Nemkell dugógépnek lennd, de már nemcsak a belsőre hajtassz. Különben is az hogyha dugógép vagy nem olyan nagy gond. Nem árt ha kitudsz elégíteni egy lányt.
2011. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a sok blablát de

14 évesen szerelmes? ÚJRA?

2011. aug. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!