Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnek ujra annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnek ujra annyira szerelmes mint mindezek elott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! CSak értelmes valaszokat kerek, mert nem vagyok konnyu helyzetben. erettsegi elott allo lany vagyok. Tavaly nyaron szultem egy kislanyt. az apjaval elegge rossz viszony alakult ki bizonyos kapcsolati okokbol, amit a mai napig nem tudtam rendesen feldolgozni. Segitsetek, hogyan tehetnem konnyebbe az eletemet.
2011. ápr. 21. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos nagyon nehéz. A szerelmet nem lehet csak egyik pillanatról a másikra "visszavarázsolni". Talán kicsit kifejthetnéd bővebben, hogy mi is a pontos oka a problémának. Együtt éltek? Megcsalt? Tudod nagy klisé, de nem véletlenül mondják, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Nem lehet, hogy jobb lenne nélküle? Persze tudom, hogy nehéz, főleg kisbabával és fiatal korban, de nem lehet, hogy megkönnyebbülnél? Szereted? Mivel nem ismerem a problémát, így azt tudom mondani, hogy az a legjobb, ha beszélgetsz vele, hátha könnyebben túlteszed magad, akármi történt is. ha meg vele nem tudsz beszélni kérj valaki barátodtól, szüleidtől tanácsot, biztos vagyok benne, hogy segítenek. Vagy ha azt nem is, de beszélj,beszélgess, adj ki magadból mindent, és megkönnyebbülsz! Sok sikert:-)!
2011. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy új partner segítene ebben. Kicsit nehéz, de sikeres lehet.
2011. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!