Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor egy srácnak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy srácnak tetszik egy csaj vagy épp szerelmes de nem lehetnek együtt akkor hogyan fojtja vissza az érzéseit vagy egyáltalán vissza fojtja?

Figyelt kérdés
bármilyen okból nem lehetnek együtt :pl.:korkülönbség,a csajnak van pasija,távolság..stb de meg a levegőben kettőjük között a vibrálás
2009. febr. 13. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én sokat maszturbálok. :(
2009. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Baze, de idióta kérdés... Nehezen... De tudod mit, te használj Voodoo mágiát, csak a csirke helyett a saját torkodat vágd el!
2009. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy rólam van szó????!!-.-"szánalmas vagy....
2009. febr. 13. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Mért ne tehetné fel ezt a kérdést?

Ezért van ez az oldal. szerintem te meg egy megkeseredett valaki vagy.Ha egyáltalán vagy valaki :) ez az szinvonal egy 12éves kamaszhoz illik!

2009. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kénytelen visszafojtani. Amúgy ha visszafojtja, ha nem - nem nagyon tud semmit sem tenni. Sajnos vannak az életben ilyen helyzetek. Ms elfoglaltság után szoktak nézni ilyenkor, hogy ne legyen olyan rossz érzés.
2009. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én június óta szerelmes vagyok egy fiúba, aki 2000 km-re lakik... nem tudtam túltenni magam rajta, hiába próbálkoztam más pasival vagy nem gondolni rá... sajnos vannak ilyen nehéz helyzetek az életben
2009. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az ongyilossagot is celba veheti az illeto

en is mindig ongyilkos leszek egy ilyen csalodas utan

2009. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!