Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb ha önmagad adod, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha önmagad adod, de ha ezt teszed nem lesz sok csajod?

Figyelt kérdés

még rímel is xd


az a gondom. hogy nyilván azért írok ilyet mer én egy félénkebb srác vagyok. nem is az a baj hogy odamenjek egy csajhoz hanem hogy értelmesen eldumálni vele. magyarul nem jó a beszélőm(mind a haverokkal,mind egy új emberrel akit meg akarok ismerni, ezt érzem) .valamikor nagyon nyögvenyelősen tudok hozzászólni valami témához. amire a legtöbbször nem reagál a társaság


van persze mikor beindul a szekér és jól érzem magam. de általában nem ez szokott lenni. pia persze felold, akkor tuti a siker. de ennél többre vágyom.


a csajokhoz én úgy állok hogy hűde marhán bírnám ha lenne valakim(1 normális barátnőm volt eddig) ,de nem járok el ide oda egész nyáron mivel haverok/barátokból is csak párat tudnák felsorolni, a legtöbbjük akikkel nagyon jóba vagyok, nem partyzósak így nem is számíthatok arra hogy elhívjanak bulizni, haverokkal meg úgy ahogy jóba vagyok. velük el is szoktam menni ,ha havonta 1x hívnak. de ált nem történik semmi csajozás féle:\


kocsmákban,szórakozóhelyen nem is lehet normláisat találni,csak ribancfélét. azt meg senkinek sem kívánom hogy olyannal jöjjön össze. nagyon rossz érzés mikor otthagy.


nem vagyok balf@sz. eddig sokszor úgy éreztem magam. most már egyre jövök ki ebből a sz.r helyzetből


szval a kérdés, mi tévő legyek? :D

17f


2011. aug. 14. 17:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok azzal a különbséggel, hogy nekem a beszélgetéssel nincs gondom. Az a problémám, hogy nem megyek oda egy lányhoz sem, még akkor sem ha mosolyog rám. Egyszerűen illetlenségnek érzem, hogy leszólítsak valakit. Már annyiszor próbáltam, de nem megy. Nem félek, csupán nem érzem helyesnek, hogy valakivel csak úgy megismerkedjek... úgy érezném ráerőltetem a társaságom, vagy csak szivat.
2011. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
én sem vagyok egy bátor emberek királya. de ha nagyon érzem hogy meg kell legalább próbálnom akkor megteszem.a nehézség az hogy érdekes személyként állítsam be magam ne pedig egy átlagos visszahúzódó gyökérnek higyjenek. ha jól érzem magam akkor a magabiztosság csak úgy árad belőlem. de ha mindenki jól érzi magát. én meg egyedül bénázom akkor az nagyon tud fájni. akkor azt kívánom hogy bárcsak otthon maradtam volna..
2011. aug. 14. 19:20
 13/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom, te is csak egyfajta világot ismersz. Szélesíts a látókörödön, és utána jöhet a jóság.
2011. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

hmmm. neharagudj de ezt nem értem. a nyáron kezdtem mindenféle bulikba elmenni ahova hívtak. és jó volt. egyre nyílok a világ felé ha erre gondolsz.

de biztos félreértettelek ,kérlek magyarázd el

2011. aug. 14. 20:15
 15/18 anonim ***** válasza:
Pont ez a bulizós-sokcsajos világ az, amit nagyon sokan kizárólagosan el tudnak képzelni, mint a boldogság egyetlen útját. Nem lesz attól jobb, ha sok nőd van az életben. Kérdezhetjük azt is, hogy miért nem tudtad megtartani egyiket sem? Van élet a partyökön túl is.
2011. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14 éves koromban 4 hónapos kapcsolatom volt :D. vele jól elvoltam. most meg volt egy 2 napos xdxd. de jobb is hogy vége lett.ennek ellenére minden nap eszembe jut a csaj.


mondjuk úgy hogy ritkásan vannak olyan emberek akikkel komoly kapcsolatot ki tudok alakítani(akár legjobb barát akivel mindent megdumálhatok)-ezért van az hogy éppen megismerek valakit és utána nem lesz semmi több az egészből ,mer nem hívom el hogy dumáljunk egyet mivel az addigiakból arra jutottam hogy ő neki nincs szüksége nagyon jó barátokra hanem elég ha haverkodás meg ökörködés megy.. nekem vannak ilyen haverjaim ,de jobban érzem magam a barátokkal(nagyon jó barátból is csak egy van most)

2011. aug. 14. 21:27
 17/18 anonim ***** válasza:

Istenem! Olyan egyszerű a válasz. Ne beszélj; gondolkodj az életről, hanem ÉLJED azt! A gondolkodás az egó világa! Lépj át az érzések világába! Add át magad az érzéseknek (nem érzelmeknek!) és egyből menni fog a sóder, könnyen hozzá tudsz majd szólni dolgokhoz. Vagy beszélgetés kezdeményezés, ugyanaz. Én is sokat paráztam, hogy hogy fogok majd minden nap beszélni a barátnőmmel, mert ugye gyakran találkozunk. De nincs miért parázni. Elsztorizgatunk, beszélgetünk a körülöttünk lévő dolgokról, ami épp aktuális, de nem is ez a lényeg. Azt akarom mondani, hogy találd meg a jövendőbelidben a másik feled. Annyira jó érzés. Nem is tudom mi van akkor velem, teljesen önmagam vagyok. Nem gondolkodok, egyszerűen élek. Teljesen más dimenzió az érzések világa, mint a gondolkodás. Az utóbbi totál neurózis. Csak gátol abban, hogy élj. Érezd az áldást, hogy élsz. Minden nap kelj fel jó kedvel. Ha az életed kézzel fogható lenne, te átölelnéd? Nem kell ok a boldogsághoz. De ha mégis, akkor keress valamit, amiért tudsz holnap felkelni szenvedés mentesen. Figyelem, érzés: eme két szó jelentését; tartalmát TAPASZTALD meg, majd ÉLJ úgy! Lesz egy idő, mire belerázódsz. Nekem néhány hónap volt. De legyőztem az egóm.

Bocsi az összefüggéstelenségért. De ha hiszed, ha nem, az egész életviteled hozzátartozik a kérdésedhez, problémádhoz.

2011. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

:) tök jól beszélsz. rajta leszek az ügyön.


nagy gondolkodó vagyok. mindent átgondolok mielőtt megteszem ez neked is lejött. igyekszem lazulni:)

2011. aug. 14. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!