Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb ha önmagad adod, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb ha önmagad adod, de ha ezt teszed nem lesz sok csajod?

Figyelt kérdés

még rímel is xd


az a gondom. hogy nyilván azért írok ilyet mer én egy félénkebb srác vagyok. nem is az a baj hogy odamenjek egy csajhoz hanem hogy értelmesen eldumálni vele. magyarul nem jó a beszélőm(mind a haverokkal,mind egy új emberrel akit meg akarok ismerni, ezt érzem) .valamikor nagyon nyögvenyelősen tudok hozzászólni valami témához. amire a legtöbbször nem reagál a társaság


van persze mikor beindul a szekér és jól érzem magam. de általában nem ez szokott lenni. pia persze felold, akkor tuti a siker. de ennél többre vágyom.


a csajokhoz én úgy állok hogy hűde marhán bírnám ha lenne valakim(1 normális barátnőm volt eddig) ,de nem járok el ide oda egész nyáron mivel haverok/barátokból is csak párat tudnák felsorolni, a legtöbbjük akikkel nagyon jóba vagyok, nem partyzósak így nem is számíthatok arra hogy elhívjanak bulizni, haverokkal meg úgy ahogy jóba vagyok. velük el is szoktam menni ,ha havonta 1x hívnak. de ált nem történik semmi csajozás féle:\


kocsmákban,szórakozóhelyen nem is lehet normláisat találni,csak ribancfélét. azt meg senkinek sem kívánom hogy olyannal jöjjön össze. nagyon rossz érzés mikor otthagy.


nem vagyok balf@sz. eddig sokszor úgy éreztem magam. most már egyre jövök ki ebből a sz.r helyzetből


szval a kérdés, mi tévő legyek? :D

17f


2011. aug. 14. 17:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan szar duma, hogy ezért meg azért nem mész. Vagy teszel magadért, vagy egyedül maradsz. Pofon egyszerű. Aki meg akar tenni valamit, az talál rá módot, aki nem, az talál rá kifogást.

A téma kérdésére válaszolva ha egy picit is használod a józan eszed, hogy lenne már sok csajod? Nem úgy megy, hogy te most nagy arc vagy és akkor odabújik hozzád 10 csaj és el kell fogadnod, hanem te választasz egyet. Istenem, olyan buta kérdés.

2011. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha önmagamat adom, le sem szarnak a férfiak.

(igaz, nem is tudom megjátszani magam)



Add önmagad. Majd csak lesz valahogy.

2011. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ahol akarat van, út is van.. (Y)
2011. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Bocs, de nekem most úgy jön le, hogy az a legnagyobb bajod, hogy a csajok nem állnak sorba az ajtód előtt, hogy legyen miből válogatni.

Ki kell mozdulni otthonról, oda kell menni, kicsit beszélgetni. EZÉRT nem lesz soha csajod.

Jól értelmezem???


XD

Mert szerintem igen.

2011. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

ismerkedés az a baj..


van hogy meg tudom játszani a nagy arcot..lehet színésznek kéne tanulnom

2011. aug. 14. 18:07
 6/18 A kérdező kommentje:

18 05. nem nem. sokáig ezzel a szánalmas mentalitással éltem. de azóta már megváltozott a helyzet:)


igen persze h ki kell mozdulni, de ahhoz kellenek haverok is. egyedül nincs az a balf.sz aki megy bulizni. legalább is én olyankor elég bénán érzem magam amit sosem szeretek

,ez nem kifogás...cask magyarázat arra hogy miért olyan rohatt nehezen ismerkedek. és nem is az ismerkedés része a nehéz. hanem hogy megtartsd azt akit megismertél(akár barát/barátnő)..

2011. aug. 14. 18:10
 7/18 anonim ***** válasza:

Legyél magabiztosabb. Kezd apró dolgokkal, mondjuk, h nem hagyod, h ne hallják meg a szavad a társaságodban. Ez kell a csajoknak. Meg persze, h ápolt legyél.

19/L

2011. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
aha.ezt nagyon könnyű úgy mondani, hogy te ilyen vagy. ugyanis változni a legnehezebb. és nekem változnom kell ha szép életet akarok. de ez hogy mindig ott akadok el hogy hozzászóljak valamihez. nagyon elkeserítő tud lenni.:\
2011. aug. 14. 18:28
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Ne aggódj, a lányoknak egyáltalán nem számít, h mennyire tudsz beszélni! Csak a külsőt nézik.
2011. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

szerintem meg fontos az őszinteség, ezért kell magad adni, mert aki egyszer belekezd a hazudozásba (akármilyen módon) annak nagyon nehéz lesz később :DD


mellesleg majd épp önmagadért fog megszeretni valaki :D


18L

2011. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!