Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a könyvről: Szeresd önmagad, és mindegy kivel élsz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Címéből itélve rossz.....
2011. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de már a címe egy orbitális ostobaság.
2011. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de jó lenne, ha csak azok válaszolnának, akik elolvasták...Én is tudom, hogy elég nyers címe van, és így önmagában ostobaságnak hangzik ez a mondat, de amiről szól a könyv, az egyáltalán nem hülyeség. Szóval kérlek titeket, ne a cím alapján ítéljetek..
2011. aug. 9. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Én olvastam hát mit ne mondjak, érdekességnek érdemes elolvasni, ha valaki érdeklődik az ilyen iránt. De kicsit furcsa volt számomra. Már nem emléxek részletesen de a pofonokat rendesen osztogatja. A lényeg amit én kiértettem, ne éljünk álom világban. De sok dologgal nem értek egyet, hogy nem lehet érzelmekre alapítani egy kapcsolatot, mert az érzelmek változnak így kötődést kell kialakítani néha olyanokkal akikbe nem vagyunk szerelmesek de tudjuk hosszú kapcsolatban lehetünk velük, mert az alapján tudunk építkezni. Meg hogy a kapcsolatok nagy részében mindig magunkat okolhatjuk hiszen hagytuk kihűlni a dolgot. Na hát volt nem egy srác akiért mindent megtettem, és ők csak szórakoztak és továbbléptek...


Szóval egyszer olvasható. nem mondom hogy minden megváltozik tőle, de sztem senki nem fogja ezután máshogy élni nagyon az életét.

2011. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Én sme értek egyet mindenben, igazság szerint még csak a felénél tartok, de nekem nagyon tetszik a könyv, sok mindnre rávilágít, amit tulajdonképpen eddig is tudtam/sejtettem, csak nem akartam észrevenni. Egész más hozzáállást alakított ki bennem, persze ez még nagyon friss, de..alapvetően örvendetes, hogy egy kapcsolatnak nem kell feltétlenül összeomlania a szerelem elmúltával, és az első problémák megjelenésével..Hanem szembe kell néznünk ezekkel, mert ha nem itt tesszük, akkor egy másik kapcsolatunkban fog előjönni ugyanez, hiába próbálunk más típusú embert választani magunk mellé.
2011. aug. 10. 08:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen csak tudod ha már csak annyi szeretet van a felekben ami olyan mint a legjobb baráti szeretet akkor talán mégsem ő az igazi vagy nemtom:S
2011. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!