Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ha alkoholt iszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ha alkoholt iszik megörül! Mit csináljak hogy ne igyon?

Figyelt kérdés
Mindig bajba kerül, verekedik, velem orditozik, elhordja az összes pénzt. Ha nem iszik teljesen normális,szeret meg minden. De mostanában egyre többször leissza magát. Ha két sört megiszik már nem bir leállni. Olyankor nem számit semmi,csak hogy vedelhessen. Egyébként ö 31 én 23éves vagyok,és öt éve vagyunk eggyütt.
2011. aug. 13. 22:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hála a jó Istennek, annyira elvakultan még nem szerettem senkit, hogy megforduljon a fejemben a saját testi épségemet veszélyeztetni a másik italozós hülyeségei miatt.
2011. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Amikor elindulnak, akkor kellene megpróbálni, hogy apukám, nem kéne. Vegyetek több piát ilyen bulikra, hogy ne tudjon elfogyni(persze nem azt mondom, hogy 2 üveg vodka helyett 10 üveg kell, de mondjuk sörből jöhet több. Amikor bontogatják, akkor kontrolláljátok egy kicsit, amikor szól, hogy kellene a következő, akkor lassan hozzad. Szerintem az jó, ha vesztek alacsonyabb alkoholtartalmút. Amikor elindul a vendégség, akkor elkezdeni az erősebbekkel, és utána a gyengébbeket. Szerinted ez menne?
2011. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem veszélyeztetem magam. Ö veszélyezteti a saját épségét,és ebbe,az aggódásba betegszem bele. Tehát!néha veszekszik,de nem üt ver! Söt józanon példás szeretö. Nem hagyom el,mert szeretem.
2011. aug. 14. 00:44
 24/29 A kérdező kommentje:
Már ha "csak" kb 8 sört iszik is megállithatatlan. Az ilyen bulikon aztán több fogy. Olyan is van,hogy a zsugor dobozos sör ottmarad,mert öknekik hamarabb mehetnékük támad. Nehez ez nagyon. Bátyámtól kéne igazándibol elszakitanom,de ez meg nem megy.
2011. aug. 14. 00:47
 25/29 anonim ***** válasza:
Figyi, akkor marad az, hogyha hazakeveredik, akkor ne vedd fel a kesztyűjét,fektesd le. Viszont hosszú távon valamit muszáj kitalálni, mert Te iszod meg a levét, ha sokáig tart. A gazdasági válság (stb) egy ideig alibi, de azért, akármennyire akarunk segíteni, szabj határt magadnak, hogy meddig tűrsz. A józanon megkérdezni, hogy mit tegyél, amikor elborul, azért azt még játszd meg!! De tényleg!
2011. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget sok érdekes ötletet adtál! Bárcsak már itthon lenne..
2011. aug. 14. 00:56
 27/29 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert. Viszont egy jó tanács(ha nem találkoznánk:)) az első esetben, amikor fizikailag ellened megy, ott legyen vége! Addig viszont minden esélyt megérdemel a kapcsolatotok.
2011. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Egyébként még mindig nem ért haza. Nem tudom mi lehet vele. Vagy történt valami baj,vagy megcsal. Mert a telóját sem veszi fel.
2011. aug. 14. 03:45
 29/29 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, ha ő is szereti. Ha pedig nem, akkor idd el előle az összes piát. A viccet félretéve, beszéld meg vele, szemtől szembe, mond neki, hogy szereted, de elveszthet, ha ezt így folytatja, mert neked ez fáj.
2011. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!