Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ha alkoholt iszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ha alkoholt iszik megörül! Mit csináljak hogy ne igyon?

Figyelt kérdés
Mindig bajba kerül, verekedik, velem orditozik, elhordja az összes pénzt. Ha nem iszik teljesen normális,szeret meg minden. De mostanában egyre többször leissza magát. Ha két sört megiszik már nem bir leállni. Olyankor nem számit semmi,csak hogy vedelhessen. Egyébként ö 31 én 23éves vagyok,és öt éve vagyunk eggyütt.
2011. aug. 13. 22:40
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az a baj hogy szeretem. Ha nem szeretném megoldanám egy egyszerü szakitással. De nem tudnám bántani. Segiteni szeretnék de nem tudom hogyan.
2011. aug. 13. 22:47
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Gondold végig hova vezet ez az út és lépj le...Ha lebeszélni próbálod csak azért is ha ráhagyod akkor meg azért ha le lépsz talán észre tér.
2011. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Ha 31 évesen ilyen, később csak még rosszabb lesz. Én szépen összepakolnék, és keresnék egy másik, Józan férfit. Gondold át, szeretnél-e egy ilyen férfinak gyereket szülni. Én biztosan nem.


Ha ő ilyen, nem tudod erőszakkal lebeszélni az alkoholról. Neki kellene, hogy annyi belátása legyen, hogy nem iszik.


Max. mondd, hogy ha ez még egyszer előfordul, elhagyod. És utána tedd is meg.

2011. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

nem fog menni.

dejavu érzésem volt miközben olvastam kérdésedet.

Az anyámnak a jelenlegi barátja detto ugyan ez....csak,hogy én nem tolerálom ezt a viselkedést.

És igen 2 hónapig néztem ezt el annak az embernek utána dührohamot kaptam és kishijján megettem.Azóta 1 hét telt el és nem ivott.....eddig,de ki tudja....

Tehát,hogy ne offoljam szét a kérdést szerintem vagy beszélj vele tisztán nyugodtan érthetően és kedvesen(SZERINTEM EZ 1 NAGY HÜLYESÉG ÉS SZART SE FOGSZ ELÉRNI EZZEL A STÍLUSSAL)vagy pedig keményen ordítva nyersen felvázolod neki a helyzetet(EZ ÁLTALÁBAN MŰKÖDIK,DE NÉHÁNY ESETBEN OLAJ A TŰZRE).

tehát konkrét válasszal nem nagyon lehet megválaszolni ezt a kérdést.

minden jót

19F

2011. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
fenyegesd meg hogy elhagyod de akkor se akar le szokni vedd rá egy elvonóra
2011. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem alkoholista, van hogy két három hétig sem iszik. A fenyegetés nem válik be. Sajnos tudja mennyire odavagyok érte. Most is koricál valahol.a szivem meg kalapál..
2011. aug. 13. 23:05
 7/29 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, csak sajnos ez nem lesz szerintem jobb. Az én párom is iszik néha, viszont akkor vicces és bújós, nem úgy, mint a Te párod. Rád mérges olyankor, vagy a világra? HA a világra,akkor még próbáld meg azt, hogy olyankor -ha nem értesz vele egyet, akkor is- melléállsz és vele együtt "ugatod a Holdat", amíg le nem fekszik aludni.
2011. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
annak annyi az 1 alkoholista barom hagyd ott szerintem.
2011. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, megszoksz, vagy megszöksz.
2011. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Legtöbbször a világra. De elöfordul esetenként hogy velem ordibál el nem követett hibák miatt. A legnagyobb problémám mégis az,hogy mindig bajba kerul. Ha csak úgy elmenne,majd 3-4óra mulva hazajönne épen egészségesen nem is zavarna annyira. De kötekszik. Verekszik.és van hogy gyöz,van hogy veszit.
2011. aug. 13. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!