Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom ha alkoholt iszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ha alkoholt iszik megörül! Mit csináljak hogy ne igyon?

Figyelt kérdés
Mindig bajba kerül, verekedik, velem orditozik, elhordja az összes pénzt. Ha nem iszik teljesen normális,szeret meg minden. De mostanában egyre többször leissza magát. Ha két sört megiszik már nem bir leállni. Olyankor nem számit semmi,csak hogy vedelhessen. Egyébként ö 31 én 23éves vagyok,és öt éve vagyunk eggyütt.
2011. aug. 13. 22:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
23:20 vagyok. Hülye kérdés lesz, de Te nem tudnál vele menni? Én néha lemegyek vele, és akkor látok erőszakosabb játékosokat. Ezt néha meg lehet oldani azzal, hogy elviccelődjünk (volt már, hogy összepattant két srác, én pedig úgy adtam elő, mintha azt hinném, hogy csak viccelődnek, és tényleg nem is lett belőle bunyó)
2011. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Még valami 23:59 vagyok:) Amikor Téged szid, akkor én azt tenném, hogy ugyanúgy ordibálva igazat adnék neki. Úgysem fog rá emlékezni, vagy ha igen, akkor józanul belátja, hogy miért adtál igazat(pl. meg akartál úszni egy verést)Basszus, de jó, hogy az én pasim nem ilyen!!! Figyelj csak, most jutott eszembe, hogy mi lenne, hogyha megkérdeznéd tőle, hogy hogyan kezeld, amikor így viselkedik Veled (persze akkor kérdezd meg, amikor nem ivott)
2011. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Kész vicc az utolsó két hozzászólás, még ha segítő szándékú is. Ha szeretitek szadizni saját magatokat, akkor hajrá.

Szerintem viszont ép embernek nem kéne kikészíteni, se veszélyes helyzetekbe sodorni magát egy idióta miatt se testileg, se lelkileg.


Ja, hogy "szereted". Akkor biztosan azt is élvezed, amit megtehet veled. Nincs is miről beszélni.

2011. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem tudok vele menni,mert felidegesit a sok részeg ember. Nincs sok türelmem hozzájuk. Egyébként nem ver,soha nem nyult még hozzám úgy egy újjal sem. A szája nagy de nagyon. Mivel panelban lakunk ez a legföbb gáz. Legtöbbször ha részegen hazajön inkább nem is szólok semmit. De mondom nem is magamat sajnálom. Inkább öt féltem!
2011. aug. 14. 00:10
 15/29 anonim ***** válasza:
Csak azt mondom, hogy menj vele,és küzdd le az ellenérzésed. Lehet, hogy ezzel azt is eléred, hogy szépen lassan "leszokik" a kocsmázásról. Mi lenne, ha otthonra vennél egy-két doboz sört, bekapcsolnál neki valami sportcsatornát.
2011. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ha iszik már nem bir leállni.két doboz is elég hogy elinduljon. De volt olyan is,hogy vettem neki,és két hétig a hütöben volt. Nem kellett neki.
2011. aug. 14. 00:22
 17/29 anonim ***** válasza:
Ez nem a mazochizmusról szól. Van egy egyébként normális fazon, aki még nem alkoholista, de valamilyen ok folytán ezt a lazítási formát találta ki magának. Öt év után álljon el mellőle a párja? Nem ér meg egy misét, hogy segítesz neki másik utat találni? Nem minden fekete és fehér, és adni kell a másik embernek egy esélyt, hogy visszataláljon Hozzád. Egyből általánosítani nem a legjobb ötlet.
2011. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Még valami eszembe jutott:) Mi lenne, ha a haverokat meghívnátok magatokhoz? Ismered őket, akikkel el szokott menni? A párjaikkal össze kellene beszélni, hogy egyszer itt, egyszer ott ülnétek össze.
2011. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Kipróbált.amikor elfogy a pia,vagy már részegek,eggyütt indulnak el. Nem tudom mit tehetnék. Most is azon gondolkodom elmenjek e megkeresni.de hiába mondanám hogy jöjjön haza úgyis.
2011. aug. 14. 00:32
 20/29 A kérdező kommentje:
00:08 szerettél már valakit igazán? Mikor a másik ember szinte fontosabb mint saját magad?!
2011. aug. 14. 00:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!