Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes egy kissé nagyképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes egy kissé nagyképű, állandóan bulizni járó, az alkoholt nem megvető fiú igazán szeretni egy lányt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
PFFFFF, mint valami szappanopera
2011. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a te válaszodra nem vagyok kíváncsi!
2011. aug. 15. 21:23
 3/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy képes szeretni...az már egy másik kérdés hogy őt ki szereti így hogy iszik meg stb....
2011. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Biztos...

mitől félsz?

Ha ez tetszik, meg is érdemled, hogy esetleg megszívd!

2011. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ezeknek semmi köze az érzelmekhez, hacsak nem felejtetted ki az egyéjszakás kalandokat.
2011. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
52%
ÚRISTEN! HOGY LEHET ENNYIRE HÜLYE A KÉRDÉS ÍRÓJA.....
2011. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Önző szerelmet érezhet max., avagy neki legyen jó alapon összejön valakivel.
2011. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Tetszik neked egy ilyen fiú? Vagy szerelmes vagy? :/

Az a baj, hogy tudom, elég sok egy éjszakás kalandja volt meg rengeteget iszik. De jó fej, velem nagyon kedves, hasonló az érdeklődési körünk (kivéve a piát meg a többi rossz szokását) És kezdek érezni valamit iránta, de próbálom magamban ezt leküzdeni, nem szeretném, hogy megbántson :S

Kérdésedre válaszolva, nem tudom :D

2011. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy félre érted és nem is nagyképű..kitudja!? Az,hogy bulizni jár meg szeret inni még lehet öszintén szerelmes szerintem! Én sem vetem meg az alkoholt,de romantikus alkat vagyok! Mondjuk nem is látszom beképzeltnek meg ilyesmi....
2011. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A bulival nincs semmi probléma:) meg egy kis alkohollal sincs :D Igen tud szeretni :D

L19

2011. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!