Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes egy kissé nagyképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes egy kissé nagyképű, állandóan bulizni járó, az alkoholt nem megvető fiú igazán szeretni egy lányt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 21:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

hallgasd meg ezt a csodás melódiát és megtudod :D

http://www.youtube.com/watch?v=USppwjVG43I


F17

2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
itt inkább az a kérdés , hogy van - e olyan lány , aki egy ilyen fiút képes szeretni :P
2011. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Azt, hogy miért kell rögtön lehülyézni, nem értem...mindegy nem is próbálom megérteni, a lényeg, hogy nem tartom magam hülyének. 17 éves vagyok és gimnáziumba járok. A fiú, akiről írtam 20 éves egyetemista. Már leginkább csak rajtam múlik, hogy lesz-e köztünk valami. Én szeretem őt és úgy érzem, ő is engem. Már azóta is nagyon sokat változott, hogy megismerkedtünk (pozitív irányba) és szerintem, legalábbis abban bízom, hogyha összejönnénk, felhagyna a túlzásba vitt bulizással. Úgy érzem elég jól megismertem az utóbbi hónapokban, de nem nagyon merek bízni abban, hogy én vagyok az a lány, aki miatt képes lenne megváltozni, márpedig ő igen hihetően utalt erre többször is. És végül is velem mindig nagyon kedves, nagyon jól el tudunk beszélgetni és ha nem lennének a kétségeim én most azonnal szó nélkül belemennék ebbe a kapcsolatba...
2011. aug. 16. 14:18
 14/22 anonim ***** válasza:
Hajrá!!!!:)
2011. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyes ilyen fiúk igen, más ilyen fiúk meg nem...
2011. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Lehetni lehet ,de kérdés melyik csajnak kell egy ilyen srác...de lehet hogy ha valakit majd igazán szeretni fogsz akkor érte bármit megteszel majd,és lemondassz dolgokrol.(:
2011. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 BlackSword ***** válasza:
100%
Persze, hogy tud... És nem kell az álszenteskedés... Majdnem minden egyetemista ilyen... Iszik, bulizik, cigizik, és mégis vannak érzelmeik...
2011. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

lehet hogy tud nem tudok az ilyenek fejével gondolkozni

azt azonban ne reméld hogy tényleg meg fog változni,jobb esetben nem iszik majd többet mint most

kedves?naná! annyi esze minden fiúnak van hogyha akar valamit a lánytól akkor legalább addig ne kezdjen anyázni míg meg nem kapta

de nem tudom tényleg elég e az ha valaki csak a nőjével kedves....én például sok lányhaveromból kiábrándultam(tényleg csak haverok voltunk de így is illúzióromboló volt) mikor ilyen olyan műmájer énvagyokab@sszájba ficsurral nyalakodtak és jártak kézenfogva....mert minduntalan az az ember meglátása hogy akinek ez kell annak az agyával is gondok vannak valamelyest

2011. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"...az már egy másik kérdés hogy őt ki szereti így hogy iszik meg stb...." és társainak (neked is, kedves kérdező)


Én azt nem fogom fel, hogy mi ez az atom prűd felfogás! Egy bulizós ember, mert iszik, dohányzik, rosszabb a többinél? Megáll az eszem! Mi a halál a probléma a sok bulival, ha az nem megy a fontos dolgok rovására? Vannak olyan alkoholista partiarc ismerőseim, hogy megdöbbennétek, olyan kemény, nagyon jól fizető állásokban, hogy szintén megdöbbennétek! Mindegyiknek kiegyensúlyozott párkapcsolata van, és képzeljétek MÉG DOHÁNYOZNAK IS, bizony ám!

Ja, és nem írnak ám ide gyakorira, hogy "hujjuj, nem tudom össze jöjjek e vele, mert annyira primitív a szociális hálóm, hogy semmit sem értek az emberekhez"!

Magam részéről: imádok inni, bulizni, fesztiválokra járni, mindemellé még dohányzom is, és hoppá: 8 éves párkapcsolatban élek, szeretem a páromat, programozóként van munkám, és fel is találom magam az emberek között, és ezen az oldalon is csak válaszolok, nem kérdezek! Miért? Többek között azért, mert a sok bulinak, a tág ismerettségi körnek van egy olyan előnye, hogy SOK A TAPASZTALAT, így kialakult egy emberismeretem, tele vagyok élményekkel és lehetne sorolni. Erről ennyit...

2011. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

előző!

szerintem akik kritizálják a srácot azok élesen elhatárolják a magadfajta jó állású menőket akik szabadidejűkben látványosan kikapcsolódnak azoktól a senkiháziaktól akik csak szimplán főállású partizók lévén nem tudják magukat mire verni csak arra hogy mennyi piát tudnak meginni és miként szédülik be a táncparkettet

2011. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!