Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel örvendeztetett meg legutóbb a párod?

Figyelt kérdés

Engem egy mások számára talán megszokott megnyilvánulással lepett meg és örvendeztetett meg :) Mindig kijavít, ha valamit nem jól mondok pl olyankor mikor mesélés közben eltévesztek egy nevet, félremondok egy szót stb. Pedig tudja miről van szó, megért úgyis.

Nos, a mai egyik beszélgetésünk során elkezdtem számolni, hogy mennyit aludtam tegnap éjjel, és a nagy számolásban a 11, 12 után a 13, 14 stb órát mondtam. Gondoltam nem javítom ki magam, mert úgyis megteszi ő. Közben én magam is beletekeredtem, hogy akkor most hogy is van, és ő szemrebbenés nélkül folytatta ilyen tizenszámokkal egész fél hatig :P Olyan jól esett, hogy nem javított ki, hanem mint egy cinkostárs továbbvitte a gondolatot, amikor a saját bakimba gabalyodtam. Úgy éreztem mostmár támogat és segít, nem hibát kap. :)

Titeket mivel örvendeztetett meg legutoljára a párotok?


2011. aug. 11. 20:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

20:54 es elso 20:58: Titeket azokkal orvendeztetett meg a parotok???? :))))))))

Esetleg idezojelesen. :))

Amugy mindketto bunko, ha ilyesmiket mondtak.

2011. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20:54 es vok.igen.rosszul esett,mert várom,h hazajöjjön 3 hét után,és ilyen smst ír.nem is írtam neki vissza. :(
2011. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Egy csokor vörös rózsával, ma délután. Csak úgy :)
2011. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 ava87 ***** válasza:
Kaptam tőle ajándékba egy könyvet, amit már régóta el akartam olvasni, de sehol nem találtam. Nem tudom, hol és hogyan szerezte meg, én már hónapok óta vadásztam rá. Hát nagyon nagyon örültem neki :)))
2011. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20:54es: Ha 3 hete ugyanabban a varosban van, akkor valoszinuleg felidegesitette, hogy te nem is tudtad milyen orszagban van tulajdonkeppen.
2011. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 TOMAtm ***** válasza:
végre elköltözött!!!
2011. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Energiaitallal. Ha összeveszünk mindig ezzel békít (:
2011. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Beszélgettünk róla, hogy mostanában mennyire sok pár szakított a környezetünkben. És mondtam, hogy remélem mi továbbra is jól megleszünk. Ő pedig azt mondta, hogy ez tutira így lesz, ha én nem lennék akkor nem kellene senki más neki. Örültem, mert éreztem, hogy őszinte volt. És minden olyan pillanatnak örülök amikor érzem, hogy 5 év után is ugyanúgy érez. :) Szerintem ezek a pillanatok minden ajándéknál többet érnek.
2011. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
3 órát vesződtem a pogácsájával, evett pár darabot, a többi másnap kuka:S Pár nappal korábban éjjel kimentem elé a reptérre de nem értem el, felmentem volna hozzá de nem tudtam bejutni mert nincs kulcsom, álltam a szakadó esőben feleslegesen, megbeszéltük a kulcsmásolást, de visszamondta mert nem bízik bennem, most épp a szakítás szélén állunk
2011. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!