Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel örvendeztetett meg legutóbb a párod?

Figyelt kérdés

Engem egy mások számára talán megszokott megnyilvánulással lepett meg és örvendeztetett meg :) Mindig kijavít, ha valamit nem jól mondok pl olyankor mikor mesélés közben eltévesztek egy nevet, félremondok egy szót stb. Pedig tudja miről van szó, megért úgyis.

Nos, a mai egyik beszélgetésünk során elkezdtem számolni, hogy mennyit aludtam tegnap éjjel, és a nagy számolásban a 11, 12 után a 13, 14 stb órát mondtam. Gondoltam nem javítom ki magam, mert úgyis megteszi ő. Közben én magam is beletekeredtem, hogy akkor most hogy is van, és ő szemrebbenés nélkül folytatta ilyen tizenszámokkal egész fél hatig :P Olyan jól esett, hogy nem javított ki, hanem mint egy cinkostárs továbbvitte a gondolatot, amikor a saját bakimba gabalyodtam. Úgy éreztem mostmár támogat és segít, nem hibát kap. :)

Titeket mivel örvendeztetett meg legutoljára a párotok?


2011. aug. 11. 20:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fejemre öntött egy doboz sört, majd közölte, hogy tönkretetTEM az estéjét
2011. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Aranyos. :)
2011. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyaraló külső falát leöntöttem véletlenül kólával, a fűbe akartam önteni, még szerencse, hogy szeptemberben lesz színezve. Persze letagadtam, hogy én voltam, ő meg félig komolyan megjegyezte, hogy ezek a madarak mennyit pisilnek. Azóta se cseszett le.
2011. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
vacsorát főzött nekem tegnap este.:)
2011. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
engem most hülyézett le smsen keresztül,mert meg mertem kérdezni,h melyik országba viszi az árut.mert a város nevet megmondta,és nem tudtam,h melyik országban van... :S
2011. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azzal hogy ugyanúgy várja a közös nyaralást mint én, pedig eddig úgy láttam, hogy nem lelkesedik érte annyira:) Plusz, hogy nem veszekedtünk már 2 napja, pedig végig együtt voltunk, csak dolgozni ment el. Tudom, ez másnak nem sok, de nekünk kész rekord. Mindketten elég temperamentumosak vagyunk, de úgy tűnik most minden tökéletes.
2011. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Közölte, hogy zavarja, hogy túlságosan szerelmes vagyok.
2011. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

EZ az össze érés amit írsz.

Ilyen szitunak én is örülök indig.

2011. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Színházbérlettel az előbb.
2011. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

az én párom külföldi, és még nem beszélem tökéletesen a nyelvet, párszor van hibám, olyankor mindig úgy válaszol nekem ill. kérdez valamit, amiben helyesen van az általam elvétett szókapcsolat. Így javítgat engem és nekem ez ilyen formában nem esik rosszul, mintha kijavítana. Olyan édes♥

de hmm.. egy szerelmes levéllel örvendeztetett meg múltkor (tegnap este), de mondjuk belőle mindig áradnak az érzelmek, és nagyon is szeretem Őt emiatt is.

Ő 21/F én 19/L

2011. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!