Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös döntés volt a szakítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Közös döntés volt a szakítás, mégis hiányzik és én is neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 csodás hónap után 1-2 hét alatt elmúlt minden. Megegyeztünk hogy külön utakat járunk. Ő engem szeretett én nem tudtam mit érzek, csak hogy a szakítás után "fellélegeztem". Elmúlt 2-3 hét és megbolondulok nélküle. Nem akar találkozni mert szeret és felkavarja az érzelmeket az együttlét, én meg tehetetlennek érzem magam, mert őt akarom de olyan reménytelennek érzem az újra kezdést, még ha tudom is hogy szeret.
2011. aug. 9. 12:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na jó akkor még sem szívom vissza amiket írtam az elején ne haragudj!

Jól sejtettem a gondok meg a munka meg ilyenekkel fogsz jönni!!

Hát az élet nem habos torta a problémákat meg kell beszélni és megoldani,nem csak rózsaszín ködből és jó dolgokból áll az élet sajnos,hanem ha van valami akkor ezt megoldani és nem el menekülni!!!

Mondom ne haragudjál hogy ezt mondom de akarat gyengék vagytok,ha én szeretek valakit és nem tudok nélküle élni akkor jöhet bármi én tűzön vízen kiállok a másikért hogy ne veszítsem el,akkor ezek szerint vagy ennyire gyengék vagytok vagy még sem szeretitek egymást igazán....

Bocsi hogy ezt mondom de ez csak egy menekülés részetekről vagy részedről nem tudom,a helyett hogy megoldanátok együtt,nem inkább kidobjátok egymást...

Szeretitek ti egymást egyáltalán?Én ebben nem vagyok olyan biztos,mert ha igen akkor az én utamban bármi állhat engem nem térít le,de lehet csak én vagyok ilyen a mai világban.....

2011. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát velem ugyan ezt csinálta az exem!!

Már szakított velem kb 8x 7 hónap alatt." hétig külön voltunk,kibékültünk mert 9. alkalommal is vissza sírtam,szombat reggel elmondta hogy belefáradt a kapcsolatunkba és nem érzi amit kell,de előtte napokban meg bezzeg azt mondta h azt érzi amit kell,hullámzott az érzése,és én mondtam ki hogy akkor legyen vége,mert már nem bírtam azt ahogy bánt velem és a sárga földig alázott.Ő tuti nem fog vissza táncolni,mert olyan felfogása van hogy még egy ilyen ember nincs.Ő tehetett volna érte hogy boldogok legyünk,mindig minden rajta állt.De Nem!!!Nem tudom van e neki más,szerintem nincs,de belefáradtam és ha most jönne utánna(nem fog,vagy lehet de még csak 3 napja vagyunk külön úgy hogy közöltem vele h soha többet nem akarok róla tudni)a árga földig aláznám és nem kellene már,mert ahogy az előző írta ott lenne hogy 1-2 hónap múlva megint el hagyod.Remélem nem megy hozzád vissza,mert hidd el hullámzik az érezésed és most jó lenne minden de egy idő múlva elkezdődne megint előről.Minden jót Kedves kérdező.

Egy tapasztalt érett nő!

2011. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is ezt mondtam neki, hogy nem szeretnék többet vele beszélni, persze ő mikor szakítottunk, aztmondta hogy szeret, de az exe érzése hiányzik neki. Miokr én meg akartam neki adni, azt mondta hogy nem akar megváltoztatni, mert már nem én én lennék. Én -tettem érte midnent, én alkalmazkodtma, ő szinte semmit. Ő se olyan, hogy visszajönne magától, elfogadja hogy nem akarok vele beszélni, csak mindenesetre, még egy utolsó esélyt én adnék számára, hiába tökre lenézett...Mi nem voltunk olyan rossz pár, ccsak fél év alatt egyszer összevesztünk, mert nem mondta el a bajait, és akkor is szakítani akart, csak 5.jére mondta el, mikor még kicsit felemeltem a hangom, és nem kér belőle. :/
2011. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsó!Ismerős a helyzet,hagyjad a francba nem érdemel meg!!!én is így voltam de rájöttem:D
2011. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az volt a bajunk, hogy neki én voltam a 2. és nincs tapasztalata. Még hogy beszéljünk mikor szakítottunk? Persze az úgy is megy... mert att akarta hogy szakitunk még beszéljünk, ezért is mondta ki hogy vége sztem... Még arra gondoltam hogy felkeresem, csak péntek óta nem keressük egymást, nem tudom mennyi idő után keressem fel.
2011. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!