Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös döntés volt a szakítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Közös döntés volt a szakítás, mégis hiányzik és én is neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 csodás hónap után 1-2 hét alatt elmúlt minden. Megegyeztünk hogy külön utakat járunk. Ő engem szeretett én nem tudtam mit érzek, csak hogy a szakítás után "fellélegeztem". Elmúlt 2-3 hét és megbolondulok nélküle. Nem akar találkozni mert szeret és felkavarja az érzelmeket az együttlét, én meg tehetetlennek érzem magam, mert őt akarom de olyan reménytelennek érzem az újra kezdést, még ha tudom is hogy szeret.
2011. aug. 9. 12:19
1 2
 1/15 twinky ***** válasza:

Kuldj neki egy szamot a NeoFM-en

pl. a Beatricetol az Azok a boldog szep napok-at

2011. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mert szeretitek egymást valószínű!Csak gyengék vagytok végig csinálni egy kapcsolatot és a problémák elől inkább elmenekültök vagy egy másik kapcsolatban...

Ilyen a mai fiatalság....

Gyengék vagytok és nem tudtok kitartani semmi mellett mert úgy is van más,hátha azzal jobb lesz!Manapság ez a divat,nem jó lecserélem mint egy cipőt,még van úgy is rajta kívül millió nő vagy férfi.

Akarat gyengék vagytok ennyi!De sírni azt tudtok!Bocsi hogy őszinte voltam de én ezt látom a legtöbb fiatalon..

2011. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ja és vess magadra...

Nem kellett eldobtad akkor mit akarsz most még is?

Megbántottad,kidobtad megsértetted és nem akar és sem akarnálak!

Nem tudom mennyi idős vagy,de tudd már eldönteni hogy szereted e vagy nem!!!!

Ez a hetekben már kb a 20. ilyen kérdés,jaj kidobtam megbántam mert szeretem,jaj most mi lesz!?

VAGY SZERETEK VALAKIT VAGY NEM!ENNYI!

2011. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem dobtam ki. Igy döntöttünk. 19 vagyok. Nem tudom eldönteni!!!! Már sok volt nekem nem akartuk egymást, most meg meghülyülök nélküle....
2011. aug. 9. 12:40
 5/15 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 12:40


Nem tudod eldönteni??Érdekes...

Vagy szeretek valakit vagy nem,vagy akarom vagy nem,ennyire egyszerű!

De már felesleges a sírás rívás,de már döntöttél és ha van egy kis esze akkor nem fog téged vissza fogadni!!!

Mert következő héten megint dobnád szerencsétlent vagy egy hónap múlva...

Hagyd békén szerencsétlent ne kínozd tovább,talál ő majd olyat aki szereti igazán és nem gondolkodik ilyeneken hogy szeretem e vagy nem....

Egyébként meg hogy bízna meg benned ezek után?Mindig az járna a fejébe hogy na most akkor mikor fogja megint közölni hogy még sem szeret..

Szerintem ha vissza akarod kapni itt neked kell bizonyítanod,de nem is keveset,mert a bizalmát már elvesztette írántad!!

2011. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ja hogy ő is így döntött!Ok elkerülte a figyelmemet!

Hát akkor ez van!Beszéljétek meg még egyszer...

2011. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bizony közös döntés volt. Valahogy elhanyagoltuk egymást... Most meg mindketten szenvedünk... De hát mit tegyek ha nem akar látni mert csak felkavarodnak az érzelmek de nem érti meg h szükségem van rá. borzasztó nélküle
2011. aug. 9. 12:55
 8/15 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 12:55


ok akkor bocsi hogy leoltottalak azt gondoltam hogy te dobtad és azért sírsz itt...:)

Amúgy ki kezdeményezte ezt a döntést?Mert valakinek el kellett kezdenie erről beszélni?Tehát kidobta fel a labdát?

2011. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De ne haragudjál de egyébként sem értem a kérdést!!!

Azt mondtad majd megőrülsz nélküle,ő is szeret téged azt állítja,akkor most miért lett vége??

Nekem ez kicsit magas...

Szeretitek egymást és szakítotok....szép kis pár lehettek.:)

Hát ha nektek így jó szenvedni akkor csináljátok,nem tudok erre mit mondani...

2011. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak leültünk és elkezdtük mesélni a napunkat, a gondokat szóbajött a kapcsolat, hogy nem működik, hogy hanyagoljuk egymást, és igy döntöttünk. Én abban a pillanatba meg könnyebültem mert már nehéz volt igy húzni ezt a kapcsolatot, de most mikor tudom hogy milyen nélküle, mindent megtennék hoyg ujra vele legyek. Talán az volt a baj hogy elkezdtem dolgozni és jóval kevesebbet találkoztunk, és nem csak vele foglakoztam hanem a munkámmal is. Vagy nem tudom ....
2011. aug. 9. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!