Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, vagy jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy jobb ha nem tudja?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, nem tudtam normálisan megfogalmazni, de remélem azért megértitek.


A barátommal már majdnem 2 éve együtt vagyunk. Ő nekem az első, kb 5 hónap után feküdtünk le egymással.Ő ezt nem tudja, de én akkor csak azért mondtam neki azt, hogy rendben feküdjünk le, mert nagyon szerettem és féltem, hogy ha nem teszem meg elveszítem. Buta voltam, mert most így visszagondolva tudom, hogy akkor sem hagyott volna el, ha még várni akarok vele. Viszont megtettük és nekem ez egy borzalmas élmény volt amit szintén nem tud.Utána többször is lefeküdtünk és egyszer sem volt igazán jó.Sokáig igyekeztem úgy tenni mintha nekem is jó lenne, hogy boldog legyen, de végül már nem bírta a lelkem, és többször is elsírtam magam szex közben. Ő nem igazán értette a dolgot és végül azt mondtam neki, hogy azért sírok mindig, mert úgy érzem, hogy nem tudom őt rendesen kielégíteni és, hogy csak fekszek mint egy fadarab. Közel egy év alatt odáig jutottam, hogy teljesen megundorodtam a szextől és megkértem, hogy ne feküdjünk le egymással egy ideig. Ő ezt tiszteletben is tarja már majdnem 5 hónapja, ettől függetlenül a kapcsolatunk már nem olyan , mint volt. Már nem tudok hozzábújni vagy csak úgy smárolni vele órákig, mert folyton az jár a fejemben, hogy milyen rossz neki, hogy nem kaphat meg. És kicsit el is távolodtunk egymástól. Most eldöntöttük, hogy holnap leülünk és átbeszélünk mindent aztán tiszta lappal újra kezdjük, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki, hogy mennyire rosszul éltem meg az eddigi nemi életünket, vagy ne. Nem akarok neki fájdalmat okozni ezzel, viszont már az én lelkem is tönkre megy ebbe. Ti mit tennétek?


2011. aug. 8. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Látod, most bizonyítottad, mire vezet, ha nem vagy őszinte! Ha az elején elmondod neki, hogy neked nem jó a szex, akkor valószínűleg mindent megtett volna, hogy jobb legyen a te segítségeddel. Ehelyett elhitetted vele, hogy minden frankó, ezzel magadból frigidet, belőle lelkibeteget csináltál! Megérte? Ha szeretnéd, hogy ebből a kapcsolaból legyen valami - márpedig szex nélkül nem lesz -, akkor tudnia kell mindenről, és a miértekről is. Én senkiért sem várnék fél évet, és nem azért, mert tipikus bunkó pasi vagyok, hanem mert szex nélkül nincs párkapcsolat, csak barátság. Amit most csináltok, annak semmi értelme, a párod vagy megcsal, vagy minden nap szenved miattad, hogy miért nem kívánod. És senki se mondja azt, hogy a srác a béna, mert csak te tudod, neked hogy a jó, ha eljátszod a valóság ellenkezőjét, akkor neki nincs mibe kapaszkodnia, nem tud neked jót tenni, aza eredményt láthatha mindenki!
2011. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
szerintem a legegyszerubb, ha siman ezt a post ot megmutatod neki. teljesen korrektul irtad le a helyzetet, es latszik, h tiszteled ot. ultesd le gep ele, ezt olvassa el, es aztan dumaljatok
2011. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
elozo vagyok. azt meg meg lehet tudni, h hany evesek vagytok?
2011. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
egyik előző kommentelő vagyok, és egyetértek a 13.53-assal, az korrekt lenne..
2011. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem NE mutasd meg neki ezt a postot, az lehet még csak tetézné a dolgokat, hogy ahelyett hogy vele beszélnél, még itt kitálalod az egészet.


Néhány válaszolónak meg (kinek nem inge..) : Tanácsot kért a kérdező, és nem hegyi beszédet, hogy jaj de elrontottad, meg hasonlók. Utólag mindig mindenki nagyon okos!

23L

[első válaszoló]

2011. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttem jobb ha elmondom neki, de semmiképp nem mutatom meg ezt a postot.
2011. aug. 8. 14:55
 17/17 Lia99 ***** válasza:
Mond, el neki szerintem.Ha norma a srác, meért.!
2011. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!