Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, vagy jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy jobb ha nem tudja?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, nem tudtam normálisan megfogalmazni, de remélem azért megértitek.


A barátommal már majdnem 2 éve együtt vagyunk. Ő nekem az első, kb 5 hónap után feküdtünk le egymással.Ő ezt nem tudja, de én akkor csak azért mondtam neki azt, hogy rendben feküdjünk le, mert nagyon szerettem és féltem, hogy ha nem teszem meg elveszítem. Buta voltam, mert most így visszagondolva tudom, hogy akkor sem hagyott volna el, ha még várni akarok vele. Viszont megtettük és nekem ez egy borzalmas élmény volt amit szintén nem tud.Utána többször is lefeküdtünk és egyszer sem volt igazán jó.Sokáig igyekeztem úgy tenni mintha nekem is jó lenne, hogy boldog legyen, de végül már nem bírta a lelkem, és többször is elsírtam magam szex közben. Ő nem igazán értette a dolgot és végül azt mondtam neki, hogy azért sírok mindig, mert úgy érzem, hogy nem tudom őt rendesen kielégíteni és, hogy csak fekszek mint egy fadarab. Közel egy év alatt odáig jutottam, hogy teljesen megundorodtam a szextől és megkértem, hogy ne feküdjünk le egymással egy ideig. Ő ezt tiszteletben is tarja már majdnem 5 hónapja, ettől függetlenül a kapcsolatunk már nem olyan , mint volt. Már nem tudok hozzábújni vagy csak úgy smárolni vele órákig, mert folyton az jár a fejemben, hogy milyen rossz neki, hogy nem kaphat meg. És kicsit el is távolodtunk egymástól. Most eldöntöttük, hogy holnap leülünk és átbeszélünk mindent aztán tiszta lappal újra kezdjük, de nem tudom, hogy elmondjam-e neki, hogy mennyire rosszul éltem meg az eddigi nemi életünket, vagy ne. Nem akarok neki fájdalmat okozni ezzel, viszont már az én lelkem is tönkre megy ebbe. Ti mit tennétek?


2011. aug. 8. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben mindenképpen elmondanám neki, hiszen szegény most teljesen zavarodott lehet, fogalma nincs hogy te valójában miként élted meg az elején a dolgokat, és gondolom azt sem érti, miért kérted hogy egy ideig ne feküdjetek le.

De úgy mondd el neki, hogy mindenképp érezze, nem hibás ő semmiben, egyszerűen csacsi voltál hogy nem mondtad el időben ezeket a dolgokat.

Szerintem az az egyetlen lehetőség arra, hogy együtt maradjatok, ha őszintén kitárulkoztok. Ezt másképp nem lehet. Sok sikert!

2011. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval.
2011. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
ha nem megy, akkor szakits vele
2011. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hazugságokra nem építhetsz kapcsolatot.

Mondj el neki mindent őszintén.

Remélem minden rendbe fog jönni.

2011. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze, mondj el neki mindent őszintén. Beszéljétek át, mert ha ő nem tudja, hogy neked hogyan lenne jó, akkor nem tud változtatni.
2011. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát nem vagy könnyű helyzetben de csak akkor indulhattok tiszta lappal hogyha bevallod neki persze nem görény módon hanem szépen és nem is kell ilyen szavakat használni hogy soha de soha nem volt jó és utálod a szexet mert ezzel tényleg nagyon meg fogod bántani őt. Hanem finom terelő mondatokkal is el lehet érni hogy értse de mégse bántsa őt annyira.

De amúgy miért volt rossz? Fájt? Vagy nem figyelt rád eléggé?

Sztem amúgy hogyha tisztázzátok akkor talán jobban fogsz majd hozzáálni, csak mert kimondani hogyha nem jó nem esik jól meg persze hogyha fáj.

Ezért sztem te irányíts te mond meg hogy legyen te mond hogy hogyan is akarod.

Biztosan nagyon szeret téged hogyha ennyi mindent megtesz hogy vár már 5 hónapja és igen tényleg nagyon rossz lehet neki mert minden nap kíván stb...

Orális szexel hogy áltok? Csináljátok?

20/L

2011. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kellett neked hazudni, így jártál. Sajnálom a srácot.
2011. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

az biztos, h őrülten szeret Téged, ha már 5 hónapja nem szexeltetek, és Ő nem kefél félre és még Veled van..

viszont ha nem is mondod el Neki, h évek óta rossz a szex, akkor is beszélgessetek, és vhogy vedd rá, h úgy szeretkezzetek, h most Te mondod el, h mit és hogyan kívánsz

nekem csodás volt az első, és közel 3 éve együtt is vagyunk, de mai napig előfordul, h ha fáj vagy épp vmi nem jó, azt elmondom Neki rögtön szex közben.. ugyanis egyik együttlét sem ugyanolyan.. :) és lehet, h épp fáj a méhem, mert annyira beteszi, vagy épp nem kívánom az orált vagy vmi.. ezeket mindig el kell mondani!! és ezzel nem bántom meg, sőt.

jó, így lehet, h nem érted, akkor máshogy fogalmazok :) szóval már az elején el kellett volna mondanod Neki, h édesem, ez itt fáj, ez így kényelmetlen, ez a póz nem tetszik, csináld inkább így, stb stb.. és biztos, h kedves és megértő lett volna

2011. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Panda Péter ***** válasza:
49%
jól megszívattad magatokat, meg főleg magadat. amit "kemény munkával elértél" nem olyan dolog, amit csak úgy át lehet beszélni és megoldani egy kellemes délután.
2011. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeretné átbeszélni a dolgokat, és újrakezdeni mindent, azt jelenti, hogy nagyon szeret téged, és törődik veled! Mindenképpen mondd el neki az átbeszélés során, hisz éppen ez a lényege annak, hogy leültök tisztázni a dolgokat. Szegény tényleg összelehet zavarodva, és ha mindezt elmondod neki, biztos vagyok benne, hogy hajlandó lesz várni/másképp csinálni a dolgokat, hogy neked is jó legyen. :) Nagyon törődő lehet a barátod, és ami miatt eltávolodtatok, az bizony az, hogy nem voltatok őszinték egymással. De ez a beszélgetés minden megoldhat, tárulkozz ki, egészséges és teljes kapcsolatot csak őszinteségre lehet alapozni! Sok sikert! :)
2011. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!