Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak? Jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak? Jobb ha nem tudja? Származhat ebből bajom? 19N

Figyelt kérdés
A páromnak mindig mindent elmondok, semmi nem marad titokban. Jövő héten jön az x-pasim a városba. Azt kérte kísérjem el egy állásinterjúra. Nem akarok bajt :SS A párom gyűlöli az exem régi zenekaros konfliktusok miatt.... Mi legyen? :(
2011. márc. 19. 08:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarsz bajt, szerintem ne kísérgesd az exed.
2011. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
A kérdés az, hogy te el akarod-e kísérni az állásinterjúra?
2011. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%

Minek foglalkozol az exeddel? csak vita lesz belőle, de ha elmondod neki az még mindig jobb mintha titokban találkozol vele, mert ha megtudja mástól, akkor elkezd kombinálni(ilyen a férfi).


Mond el neki, esetleg ajánld fel neki, hogy menjen ő is.


18/f

2011. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
ohóóóó. ezt a két embert ha összetenném vér folyna :) habár kitudja lehet összehaverkodnának de ezt sem szeretném. az exem 150 kilométerre lakik pesttől és lehet eltévedne. gondoltam arra, hogy jóindulatból segítek mert erre megkért aztán lehúzom egy kfc-s menüvel vagy valami :P azért foglalkozom vele mert nem múlt el részemről a kötődés. nem az első pasim volt de az első szerelmem. ez nem azt jelenti, hogy visszamennék hozzá. ha szingli lennék és el lennék keseredve. na akkor visszamennék mert az anyja finoman főz :D
2011. márc. 19. 08:20
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
Nekem te nem vagyol szimpatikás!
2011. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%
gáz vagy..
2011. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Te meg egy mondatot se nem tudsz helyesen leírni :DDD
2011. márc. 19. 08:34
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
19 éves létedre elég gyerekes vagy.
2011. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%

Lehúzod egy kfc-s menüvel? Hol itt az önzetlenség?

Meg visszamennél hozzá, ha nem lenne senkid, mert az anyja jól főz? Hány éves vagy te? Így csak egy gyerek gondolkodik!!

2011. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
08:35 gondolj abba bele, hogy valamit nagyon jól csinálok ha egy pasi 4 év után se nem tud tartósan lemondani rólam másrészt 4 éve vagyok együtt a szerelmemmel akinek előttem 3 hónap volt a leghosszabb kapcsolata. én azt mondom, hogy ennyiből nem tudjátok még, hogy én milyen ember vagyok vagy mennyire komoly. inkább válaszoljatok a kérdésemre. visszatérve a kfc-s menüre, egy 390.- forint B-smart menübe nem hal bele. ritkán feljár pestre koncertekre olyankor pedig hoz magával kaját (tucatnyi barátjával jön fel csordában olyankor). nem mindig találkozunk de mivel ugyanaz az ízlésünk olykor-olykor összefutunk. buli után pedig ki tudna ellenállni a rántott csirkecombnak? :DD:DD
2011. márc. 19. 08:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!