Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak? Jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak? Jobb ha nem tudja? Származhat ebből bajom? 19N

Figyelt kérdés
A páromnak mindig mindent elmondok, semmi nem marad titokban. Jövő héten jön az x-pasim a városba. Azt kérte kísérjem el egy állásinterjúra. Nem akarok bajt :SS A párom gyűlöli az exem régi zenekaros konfliktusok miatt.... Mi legyen? :(
2011. márc. 19. 08:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
68%
4 év után is megőrül érted?!?!?! Biztos nem a helyesírásoddal csavartad el a fejét.....
2011. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

hát nem azzal, mivel nem az interneten ismerkedtünk meg :DD


nálam sokkal szebb lányokat ismer, még is én kellek.

érdekes szerintem!. :D

2011. márc. 19. 08:53
 13/37 anonim ***** válasza:
68%

Egy idős, bölcs ember mondotta volt: Tüzet oltani a moslék is jó.

(Nem, ez nem helytelen mondatszerkesztés, hanem passzív mód. Kb. ötödik osztályban tanítják.)

2011. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

:)) nagyon kedves és intelligens ember lehetsz. bizonyára jelenleg is valamely egyetemen folytatod pályafutásod megalapozását.


ezt a tiszteletlen általad idézett mondatot nem veszem fel. 4 évig nem lehet moslékkal oltani a tüzet ;))


illetve az idézet rendben van de nem a megfelelő helyen.


javaslom vegyél le a könyvespolcról egy számodra érdekes könyvet és láss hozzá a kiolvasásának.

2011. márc. 19. 09:01
 15/37 anonim ***** válasza:
65%

Igen, kedves és intelligens ember vagyok, aki egyetemista. Nem büfé-szakra járok, és még olvasni is szoktam (és tudok is).

Az önértékelésemmel sincs semmi baj, nem úgy mint a tiéddel.

És minden (!)mondatot NAGY betűvel kezdünk.

2011. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
segget csinálsz a szádból. Istenem, hogy lehet valaki ennyire nyomorék!??
2011. márc. 19. 09:19
 17/37 anonim ***** válasza:
79%
Most tényleg ennyire beképzelt vagy, vagy csak így védekezel a beszólások ellen?
2011. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Nem szóltál be, egyszerűen csak vered a nyálad.
2011. márc. 19. 09:29
 19/37 A kérdező kommentje:

"Nem büfé-szakra járok, és még olvasni is szoktam (és tudok is). "


Miért nézed le a büféseket? Minden ember egy külön élettörténetet hord magával. Lehet, hogy egyszerűen buta de az is lehet, hogy egy értelmes embert nézel le azért mert a két kezével dolgozik. Van akinek, tudod nem adatik meg önhibáján kívül az egyetem! A párom egy cirka érettségivel dolgozik. Miért?? Mert a szülei pár éve elváltak az édesanyja pedig nem tudja egyedül fizetni a hiteleket, a rezsit és a maradékból képtelen finomat főzni. ...és milyen emberről beszélek? Egy lelkiismeretes ember aki el ment inkább gályázni, hogy segítsen az édesanyjának! Havi 80-100 ezret le tesz az asztalra és még így is egy hajszál választja el őket a főzeléktől! Na ez kérlek többet ér mint egy diploma. Lelkiismeretes és felelősségteljes. Emberileg doktorált.

2011. márc. 19. 09:42
 20/37 anonim ***** válasza:
83%
akárki is vagy, 15-en mondják hogy egy undorító lány vagy....
2011. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!