Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak? Jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak? Jobb ha nem tudja? Származhat ebből bajom? 19N

Figyelt kérdés
A páromnak mindig mindent elmondok, semmi nem marad titokban. Jövő héten jön az x-pasim a városba. Azt kérte kísérjem el egy állásinterjúra. Nem akarok bajt :SS A párom gyűlöli az exem régi zenekaros konfliktusok miatt.... Mi legyen? :(
2011. márc. 19. 08:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarlak megbántani,de szerintem mi bármit is mondunk itt neked,nem fogadod meg. :D Ami nem mindig rossz,hiszen csak a véleményekre vagy kíváncsi. Én nem kísérgetném a helyedben,max. mondd meg a párodnak hogy mivan,vagy vigyed őt is.
2011. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj a kerdezovel, nem tudom miert szoljatok annyian le? Ti tokeletesek vagytok? Itt veritek a nyalatokat b.meg, aztan kitudja milyen myomorekok vagytok... anonimkent konnyu pofazni...idiotak

Kerdezo: Szerintem nyugodtan talalkozz az exeddel, en is sok exemmel joba vagyok, ebbe nincs semmi rossz, hogy segitesz neki es beszelgettek vagy esztek valamit...:)

2011. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Javitanek: Nyomorekok vagytok! xD
2011. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező te egy ritka nagy gyökér vagy....


1. Felteszel egy véleménykifejtős oldalon egy kérdést, amire elvileg pro és kontra érkezhetnek válaszok. Az érkezett válaszok kb. 90%-a kontra, de te elengeded a füled mellett. Ha nem érdekel, akkor minek írod ki a kérdést? Ez több, mint szánalmas.

2. Az érkező kritikákra csak nagyképűséggel, nagyzolással, önmagad fényezésével tudsz reagálni. Ez még önmagában is undorító, nem hogy ilyen környezetben.

3. Ezeket leszámítva is elég nagyképűnek tűnsz. Ráadásul indokolatlanul. A többiekkel szemben viszont lenéző, megvető vagy. Mindezek alapján eddig emberileg egy jó nagy nulla vagy.

4. Ha tudod, h a párod utálja az exedet, akkor tényleg nagyon szeretheted a párod, ha még az egyik "ellenségével" is találkozol, sőt mi több, jópofizol is vele. Ennyit a szeretetről, elfogadásról, a másik ember megértéséről.

5. Nem elég, hogy találkozni akarsz vele, még akkor titokban is, a párod tudta nélkül. Megint egy pont az őszinteségnek, ugye.

6. Természetesen fordított esetben te viszont nagyon fel lennél háborodva. De rád azért ne háborodjanak föl.


Remélem érzed, hogy miért is vagy egy nyomorék.

2011. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
7. Nem is csoporttársról vagy rokonról van szó, hanem ex pasiról, azaz nem csodálom ha ilyen viselkedéseddel kivágott téged a rákba. :) Jól tette :)
2011. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Kerdezo: ne is torodj veluk, szanalmas, hogy ugy probalnak megitelni, hogy nem is ismernek... es meg ok hiszik magukat huuuu de okosnak...xD az emebri hulyeseg hatartalan...gratulalok magatokhoz (:
2011. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, elég sokan támadtok. Ez az exem az egyetlen exem akivel tartom a kapcsolatot. Ő igen, kivágott engem de patakokban folyik a könnye, hogy "ilyen hülye volt" = nem vagyok nagyképű, ezt ő maga mondta. Amint írtam az exem az első szerelmem volt és kötődöm hozzá amolyan baráti viszonyra törekedve. A páromnak azért nem tudom, hogy elmondjam e mert nem szereti egy régi konfliktus miatt az exem. Néhány hete volt egy "közös" koncertjük (két színpad kb. 50 méterre volt egymástól) és koncert után kb. fél órára eltűntem mert egy éve nem láttam azt a fiút, ilyenkor pedig jól esik beszélgetni, megosztani egymással olyan dolgokat amiket nem írunk le az interneten!! Visszamentem a páromhoz és amikor megkérdezte, hogy hol voltam röviden és tömören elmondtam "exemmel dumáltunk, most indulnak haza". Annyit reagált rá: "mindenki téged keresett" és megcsókolt. Őszinte vagyok a páromhoz, nem kell alaptalanul ítélkezni felettem. Hű vagyok. A kérdésemet azért tettem fel mert már ég a pofám, hogy évente 2-3x össze merek futni az exemmel. Visszatérve ez az állásinterjú kb. annyi lenne, hogy kimegyek a buszállomásra, összeszedem az exem akit rögtön interjúra cipelek. Beszervezek egy barátnőt, hogy az alatt az 1-1.5 óra alatt sörözzünk vagy kávézzunk valahol. Ezek után ha az exem meghív valahol egy kajára akkor beülünk valahova és dumálunk 1-2 órát. Ha pedig nem akkor szépen visszakísérem az állomásra és ott hagyom. Ezért miért kell egy utolsó aljas féregnek összehordani engem abból a csekély információból amit kiadtam magamról????? Igen olvasom a véleményeket, DE NE ENGEM VÉLEMÉNYEZZETEK HANEM A KÉRDÉSEMET KOMMENTELJÉTEK!!!! Ne cigánykodjatok... kérlek... :)
2011. márc. 19. 11:50
 28/37 A kérdező kommentje:

10:20


Ő egy normális válaszoló. NEM azért mert engem bevéd!! Azért mert röviden és tömören elmondja, hogy ő szerinte rendben van ha elkísérem avagy sem.

2011. márc. 19. 11:52
 29/37 anonim ***** válasza:
64%

"Kerdezo: ne is torodj veluk, szanalmas, hogy ugy probalnak megitelni, hogy nem is ismernek... es meg ok hiszik magukat huuuu de okosnak...xD az emebri hulyeseg hatartalan...gratulalok magatokhoz (:"


Nem tudom egyeseknek miért jó, ha eljátszák a szegény árva lánykát megértő és megvédő grál-lovag szerepét.

Elég nevetséges vagy a szerepedben.

2011. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

7. Nem is csoporttársról vagy rokonról van szó, hanem ex pasiról, azaz nem csodálom ha ilyen viselkedéseddel kivágott téged a rákba. :) Jól tette :)



...és ha egy srác csoporttársamat kísérem el valahova? Elvileg vele egy közegben kellene mozognom ahhoz, hogy a csoporttársam legyen. Ő fiú lenne, szingli és vonzódna hozzám az szerinted jobb mintha egy olyan embert kísérek el akit úgy ismerem mint a rossz pénzt és nyilvánvalóan tudom milyen vele kapcsolatban élni és nem vágyom vissza? Na tessék ítélkezni. shitkavaró Qrva vagyok írd csak meg. Kár, hogy hű vagyok, normális nő és a társaságomat általában élvezik. Abszolút gáz vagyok.

2011. márc. 19. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!