Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, vagy jobb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy jobb, ha inkább hallgatok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja kezdtem találkozgatni egy sráccal. Én azt hittem, hogy komoly kapcsolat lesz belőle, ő viszont azt gondolta, hogy csak laza kapcsolat van köztünk és keresgélt tovább barátnőt. Pár napja közölte, hogy randizgat egy csajjal és mi maradjunk barátok. Eddig még egyszerű is lenne a dolog, leszámítva azt a tényt, hogy szeretem őt. Azonban kiderült, hogy terhes vagyok és az biztos, hogy megtartom a babát. Mit tegyek? Egyfelől úgy érzem, hogy tisztességes lenne szólni neki, hiszen neki is köze van a gyerekhez. Másfelől nem akarok bekavarni az életébe és azt sem várom el, hogy bármilyen felelősséget vállaljon értünk, mert egyedül döntöttem úgy, hogy megtartom a gyereket. Jobb, ha csak simán eltűnök az életéből, vagy elmondjam neki, hogy mi a helyzet?
2009. aug. 3. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
én mindenképp elmondanám neki
2009. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért szólj neki, joga van tudni róla.

azt is mondd el neki, hog nem vársz el semmit.de a gy.tartás jár a babának. ha nincs rá szükéged akkor tedd be egy számlára, de az akkor is jár a picinek. am mennyi idősek vagytok?

2009. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szükségem lenne a gyerektartásra, de mivel ő nem akarná a gyereket, nem tudom, hogy tisztességes dolog lenne-e elfogadni. A legrosszabb, hogy gyógyszer mellett lettem terhes, tehát egyiken sem terveztük.

Én 23 vagyok, ő pedig 29

2009. aug. 3. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Naná, hogy el kell mondanod.

Tök mindegy,mibe kavarsz bele.

1. Az apja, tudnia KELL, hogy gyereke lesz. Ez nem így megy,hogy te megtartod és nem szólsz. A gyerektartás meg jól jönne..

2. A gyereked érdeke is, joga lesz az apjához és nagy az esély,hogy piszokul utálni fog, ha megtudja,hogy te nem akartál bekavarni az apjánál..

3. Ha már mindenképp megtartod, legyen benned annyi,hogy felvállalod a döntésedet, ez mind csak kifogás,hogy ő barátnőt keres...


Nem értem,mi ezen a kérdés.

2009. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem is szólnod kell neki. A gyerek tartást pedig köteles fizetni, az nem így működik, hogy tisztességes dolog lenne e elfogadni. Vagy ha nem akarsz pereskedni a gyerektarás miatt, egyezzetek meg abban ,hogy nem fizet havi fix. összeget, hanem megveszi a babának ami kell neki.

Az apának joga van a gyerekéhez, és agyereknek az apjához. Akkor is ha a szülők nincsenek együtt.

És még egy észrevétel.

Ha gyógyszer mellett estél teherbe végeztess 4D ultrahang vizsgálatot mielőtt véglegesen eldöntöd, hogy megtartod e a babát. Sem neked, sem szegény gyereknek nem lenne jó, ha betegen születne a hormontabletta miatt. Ha Isten ne adja, de beteg a magzatod, 16 hetes koráig elveszik.

Abortusz ellenes vagyok ugyan, de a beteg gyerek kivételt képez ezalól.

2009. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal, mindenképp tudasd vele a dolgot! A betegséget pedig tényleg ki kell zárni, és ha beteg gyereked születne, inkább vetesd el, mert az egész életed rámehet, hogy egy autista vagy másmilyen fogyatékos gyerekkel kell foglalkozz a nap 24 órájában...
2009. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kértem időpontot a dokinál, ma megyek. A telefonban ő is mondta, hogy meg kell vizsgálnunk, hogy nincs-e baja a picinek. Remélem mielőbb lesz majd eredmény.

Jövő héten a sráccal is beszélek, ha hazajött a nyaralásból, mert inkább személyesen szeretném elmondani neki. Bár fogalmam sincs, hogy hogy fogok ebbe belekezdeni:(

2009. aug. 5. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!