Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki őszintén, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki őszintén, mit érzek vagy jobb, ha nem vagyok egyértelmű?

Figyelt kérdés
Röviden: férfi 6 évvel idősebb nálam. van nője 3 éve. belém zúgott, csajjal nem jó a kapcsolata, szex is rossz már. velem minden jó, szex is, jól érzi magát velem, egy hullámhosszon vagyunk, lelkitárs stb. Ezt mondta. Én is adtam neki egyértelmű jelzéseket, de félek nem eléggé és le akarom neki írni, hogy szerintem is nagyon jók vagyunk együtt és valami fantasztikusat dob el, ha nem lép, kaptunk egy esélyt az élettől, élni kéne vele. Azért nem dobja ki a nőt, mert az nem akarja, még szereti, ő meg töketlen és döntésképtelen pasi. Ezért gondoltam, hátha nyomulósabbnak kéne lennem, de eddig épp az volt bennem izgalmas, hogy nem voltam egy utána loholó kis csitri. De mivel már belém zúgott, hátha kilendítené a tutyimutyiságból,ha teljesen őszinte lennék. Mindig megbeszéljük, hogy többet nem találkozunk ,nem ír nekem. Aztán mégis ír. Szexelni már nem vagyok hajlandó vele, mert szerető nem leszek. Eddig mindig írt, nem tudom, most fog e. Ezért dilemmázok, lehet nekem kéne, hogy kicsit bátorítsam?Szerintetetk?
2010. febr. 18. 22:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha Ö is ezt gondolná már rég lelépett volna a csajtól.. a töketlen pasikkal amugy is nehéz közös nevezöre jutni,de nem fog irni kivéve ha szexet akar azt viszont(ha már tudtára adtad hogy nincs több alkalom)fondorlatos módon akarja megszerezni..majd meglátod!szerintem evezz uj vizekre.
2010. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de már art azóta, hogy mondtam, hogy nincs több szex, és nem leszek szerető. mégis írt, mégis találkoztunk, de csak beszélgettünk meg átölelt, csók. ennyi.
2010. febr. 18. 22:57
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis esze a srácnak (és aza alapján, amit leírtál van), akkor tőled egy bizonyos dologra volt szüksége. A duma arról, hogy nem jön ki a barátnőjével vagy igaz vagy nem, viszont arra tökéletes, hogy reményt gyújtson benned, ami által meg is kaphat.


Jól teszed, hogy nem hagyod magad többet kihasználni (már ha be tudod tartani), de szerintem újból fog próbálkozni, ügyesebb trükkökkel. Ha így is sikertelen marad, akkor pedig dobni fog.


Figyelj oda arra, hogy mit mond és mikor, illetve, hogy milyen indokkal mondja.


Ha jó vele a szex, akkor maradj mellette amíg élvezed, de semmi tartósra nem számíthatsz tőle.


Csak, hogy valami pozitív is legyen: a fentiek a srácok kb. 95%-ára igaz csak.

2010. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ennek a srácnak te csak a szexért kellesz. Nem fogja elhagyni a barátnőjét érted. Az ilyet hagyni kell.Ne foglalkozz vele mert ha később szerelmes leszel neked lesz rosszabb.Ez csak jó tanács.Keress egy szingli pasit.
2010. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

de, ha mégis igaz az egész? itt annyira nem tudm részletesen leírni, hogy kiismerjétek milyen. vegyül azt alapnak, hogy igaz, mait mondd és tényleg belém esett.


akkor nem kéne mégiscsk bátorítani, hogy engem válasszon?

2010. febr. 18. 23:04
 6/26 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok!Mondtam hogy fondorlatos lesz tali még néhányszor aztán megint elóhuzakodik a témával.. figyeld meg ne mondj semmit neki csak várd ki a végét.Ne igy legyen de szerintem ha ö is hasonlóan érezne irántad már rég kitette volna a csaj szürét...

Amugy remélem nem az én barátomrol van szó:S :)

2010. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

mi a barátod keresztneve?:) röhögnék, ha itt derülne ki:)


de mondtam neki, szerető nem leszek. akkor azt kamuzhatná, hogy már nincs is nője, és akkor megdughatna. mmint nem, mert utánajárnék, de ő gondolhatja ezt. nincs közös ismerősünk csak 1, a nőjét sem ismerem. bejátszhatna egy ilyet is.

2010. febr. 18. 23:07
 8/26 anonim ***** válasza:
Közben látom hogy nagyon ragaszkodsz hozzá!Hát akkor a tanácsom hogy "ALL IN" dobj be mindent,mond el neki miröl van szó.De a szived ne vidd magaddal aznap,ismeretlenül és hallatlanül tudom hogy az elsö 3 perben 6 kifogása lesz,de ennek ellenére az 5. percben bizonygatja majd hogy Te vagy a mindene.
2010. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

igazából arra gondoltam emailt írok, ahogy eddig is tettük.


leírom, ha igaz, amit mondd, lehet, hogy ez bátorítja majd és lép. ha ennek ellenére sem lép, nem tudok mit kezdeni, töketlen, maradjon a nőjével. ha csak dugni akar és látja,h ez esélytelen és belezúgtam és hagy a fenébe, akkor is megérte, mert legalább tudom mi van. és akkor valóban van értelme az all in-nek,m megtudom mi van.

2010. febr. 18. 23:11
 10/26 anonim ***** válasza:
a pasi dolog vicc volt.. külföldön van:S csak lefutott bennem milyen furi lenne igy megtudni..hehehee
2010. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!