Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki őszintén, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki őszintén, mit érzek vagy jobb, ha nem vagyok egyértelmű?

Figyelt kérdés
Röviden: férfi 6 évvel idősebb nálam. van nője 3 éve. belém zúgott, csajjal nem jó a kapcsolata, szex is rossz már. velem minden jó, szex is, jól érzi magát velem, egy hullámhosszon vagyunk, lelkitárs stb. Ezt mondta. Én is adtam neki egyértelmű jelzéseket, de félek nem eléggé és le akarom neki írni, hogy szerintem is nagyon jók vagyunk együtt és valami fantasztikusat dob el, ha nem lép, kaptunk egy esélyt az élettől, élni kéne vele. Azért nem dobja ki a nőt, mert az nem akarja, még szereti, ő meg töketlen és döntésképtelen pasi. Ezért gondoltam, hátha nyomulósabbnak kéne lennem, de eddig épp az volt bennem izgalmas, hogy nem voltam egy utána loholó kis csitri. De mivel már belém zúgott, hátha kilendítené a tutyimutyiságból,ha teljesen őszinte lennék. Mindig megbeszéljük, hogy többet nem találkozunk ,nem ír nekem. Aztán mégis ír. Szexelni már nem vagyok hajlandó vele, mert szerető nem leszek. Eddig mindig írt, nem tudom, most fog e. Ezért dilemmázok, lehet nekem kéne, hogy kicsit bátorítsam?Szerintetetk?
2010. febr. 18. 22:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"mi a barátod keresztneve?:) röhögnék, ha itt derülne ki:)


de mondtam neki, szerető nem leszek. akkor azt kamuzhatná, hogy már nincs is nője, és akkor megdughatna. mmint nem, mert utánajárnék, de ő gondolhatja ezt. nincs közös ismerősünk csak 1, a nőjét sem ismerem. bejátszhatna egy ilyet is."


Az ilyen srácok ettől taktikusabbak, sőt félnek is attól, hogy esetlegesen valahogy a barátnőjük fülébe jut, hogy nincs is barátnőjük. Éppen ezért fog mással próbálkozni.


Ha én lennék a helyében, akkor biztos az érzelmeidre próbálnék meg hatni, valamiféle sajnálatot kiváltani, hogy mégis megkaphassalak.


Mondjuk hozzátenném, hogy a barátnőimet soha nem csaltam meg...

2010. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
de létezik,h ennyit dolgozna az ügyön? ennyire jó lennék?:) hogy hónapokon át írogat, taktikázik, amikor már többször megkapott, nézhetne új nő után is.
2010. febr. 18. 23:15
 13/26 anonim ***** válasza:
Nyersz mindenhogy nem esetén tisztán látsz (igaz fájdalmas igazság), igen esetén pedig tiéd lesz a pasi:)Csakhogy bennem felveti a kérdést hogy hogyan biznál benne utánna ha annak idelyén Te is csalva kaptad meg..nehéz ez a párkapcsolat kópia:S de mindenképp sikert kivánok!!!
2010. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

igen, az egy másik kérdés, hogy bízhatnék meg benne utána...


most várok legalább egy hetet, vajon keres-e, aztán írok neki. szerintetek fog keresni? december óta mindig írt, legutóbb egy hétig bírta csak,h ne írjon. annál tovább soha.

2010. febr. 18. 23:17
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom néha a pasik sem tudják mit tesznek de teljesen biztos vagyok benne hogy ha elmondod mi a helyzet megtudod a választ.Nem veszthetsz max a szeretö szerepet...
2010. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy fog keresni, hiszen meg akar kapni. Viszont abba is gondolj bele, hogy lehet, hogy nem csak te vagy most ilyen helyzetben...


Továbbra is: ha élvezed vele a szexet, akkor maradj vele, ha nem, akkor hagyd ott a fenébe, mert komoly kapcsolatod nem lesz vele. Bár ha szereted, hogy téged is megcsalnak, akkor megéri küzdeni érte...

2010. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
bár igazából már tudhatja, mi a helyzet. nagyon hülyének kell lennie, hogy ne tudja, ne lássa, hogy bírom és imádok vele lenni.
2010. febr. 18. 23:21
 18/26 A kérdező kommentje:
de már megkapott. egész konkrétan 3x.
2010. febr. 18. 23:22
 19/26 anonim ***** válasza:

És meg akar kapni negyedszer, ötödször...

Szerintem gondold végig, hogy neked megéri-e és ha igen, akkor ne nehezítsd meg az ő dolgát sem.


Néha jobb, ha félreteszed a büszkeséged és engedsz a vágyaidnak. (Saját hibámból kellett tanulnom ezen a téren...)

2010. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A te helyzeted még mindig jobb mint az enyém. Az én fiúm szinglinek állította be magát, és úgy két hete tudtam meg, hogy barátnője van, legalábbis így gondolom, de a mai napig tagadja, hogy lenne barátnője vagy házastársa, pedig minden emellett szól... Azt valószínűsítem, hogy azért csinálja, mert tudja, hogy szerelmes vagyok belé, ahogy még soha senkibe, és ezért nem vagyok olyan figyelmes. Valószínűleg hülyének néz, és egyre nagyobb hazugságokat talál ki. De azt te, kiíró sem gondolhatod komolyan, hogy ez büszkeségre ad okot, hogy még mindig mellettük vagyunk - én szánalmasnak tartom magam. Én azóta, amióta rájöttem, hogy valószínűleg van barátnője, másodjára jöttem vele össze... szóval lehet, hogy tényleg hülye vagyok, de most már változtatok a játékszabályokon. De az én fiúm nem taktikázik igazából. Jaa, és még valami, mi négy és fél hónapja ismerjük egymást, és már két hónapja "küzd" értem. De én már kezdek világosabban látni. Örülök, hogy rábukkantam az írásodra, mert hallod, mintha én írtam volna, mármint hogy én is nagyon szeretem a fiút, és csak mostanában kezdek tisztábban látni. De elért valamit a szórakozásával, hogy mostmár nekem is kedvem van a játékhoz, és valami olyan játékhoz, amiből ő fog rosszul kijönni, és itt nem azt mondom, hogy tönkre akarom vágni a kapcsolatát, mert nincs így... nem tudnék ilyet tenni. Nem tudom, mit akarok tenni, de ő már minden határt átlépett. Tényleg annyira örülök, hogy találtam valakit, aki hasonló helyzetben van, csak azzal a különbséggel, hogy az enyém még mindig tagad...Már mindenre gyanakszom...arra is, hogy komplett hülyének néz, meg ennél rosszabb dolgokra is... Szerintem egyébként engem komplett hülyének néz, már kezdem egyre inkább így látni. És azt kell mondanom, hogy a te esetedben is tök így néz ki a helyzet, hogy komplett hülyére vesz a pasas...Persze az megeshet, hogy közben belédszeret..., azt viszont csak te tudhatod. De én már roppant óvatos vagyok. De az a baj, hogy közben szerelmes is... Tudom, hogy lépnem kéne, de nem megy nekem sem... pedig próbálkozom...
2010. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!