Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki őszintén, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki őszintén, mit érzek vagy jobb, ha nem vagyok egyértelmű?

Figyelt kérdés
Röviden: férfi 6 évvel idősebb nálam. van nője 3 éve. belém zúgott, csajjal nem jó a kapcsolata, szex is rossz már. velem minden jó, szex is, jól érzi magát velem, egy hullámhosszon vagyunk, lelkitárs stb. Ezt mondta. Én is adtam neki egyértelmű jelzéseket, de félek nem eléggé és le akarom neki írni, hogy szerintem is nagyon jók vagyunk együtt és valami fantasztikusat dob el, ha nem lép, kaptunk egy esélyt az élettől, élni kéne vele. Azért nem dobja ki a nőt, mert az nem akarja, még szereti, ő meg töketlen és döntésképtelen pasi. Ezért gondoltam, hátha nyomulósabbnak kéne lennem, de eddig épp az volt bennem izgalmas, hogy nem voltam egy utána loholó kis csitri. De mivel már belém zúgott, hátha kilendítené a tutyimutyiságból,ha teljesen őszinte lennék. Mindig megbeszéljük, hogy többet nem találkozunk ,nem ír nekem. Aztán mégis ír. Szexelni már nem vagyok hajlandó vele, mert szerető nem leszek. Eddig mindig írt, nem tudom, most fog e. Ezért dilemmázok, lehet nekem kéne, hogy kicsit bátorítsam?Szerintetetk?
2010. febr. 18. 22:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ja és a fiúm állítása szerint szeret engem, és mindig úgy viselkedett velem, mint aki komoly párkapcsolatot akar velem...
2010. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen, ezen én is gondolkodtam, hogy ennyire jó nő lennék, hogy taktikázik értem. De én úgy gondolom, hogy nem erről van szó, hanem arról van szó, hogy mivel szeretjük őket, ezért a megkapható nőt látják bennünk... és sajnos így is van, ha nem vigyázunk, de nagyon...persze kérdés, hogy megéri e küzdeni értük... De én mindig csak szinglikkel kezdtem, párkapcsolatban élőkkel már csak elvből sem, mert én nyugodt párkapcsolatra vágyom...
2010. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Várjunk, te akkor nem vagy szerelmes? Nem vallottad be, hogy mit érzel? Hát én elkövettem ezt a hibát.., hogy elmondtam neki, hogy szeretem... De én nem tudtam volna másképp tenni, különben rosszul éreztem volna magam... Pedig tudom, hogy inkább taktikázni kéne, és nem a fiú jóindulatában bízni, mert így nagyon rossz helyzetbe kerülhet az ember, ahogy én kerültem is...
2010. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, h nem jó neki a másik csajjal? Honnan tudod, h nem jó a szex? honnan tudod, h már nem szexelnek? Ott vagy velük mindig? Vagy mert a pasi azt mondta? Majd hülye lesz azt mondani, h : igen, nagyon jó vele és a szex is király! Akkor nem ugranál az ágyába. Nagyon durva, hogy egyilyen átlátszó szöveget beveszel és hagyod, hogy szexpartnernek használjon. Nem kicsit megalázó.
2010. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

de mondom, hogy már nem szexelünk egy ideje!!!

az elején megbeszéltük,h szereti a nőjét, de nem bír monogám lenni, és csak szex lesz köztünk más semmi. tehát én így mentem bele a dlogba, tudva,h nekik elvileg tök jó kapcsolatuk va, csak kell neki az új. és ezt ő rúgta fel, nem én mondtam,h na hagyjuk abba vagy h belezúgtam. ő kezdte el mondani,h ez már nemcsakszex részéről és hogy a nővel rossz. én anélkül,h ilyeneket mondott volna is "beleugrottam az ágyába", tehát a te érvelésed itt nem állja meg a helyét,h ez átlátszó duma. akkor az elején miért nem ezzel kezdte?

2010. febr. 19. 10:46
 26/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igaz, és tényleg beléd zúgott, de lehet, hogy hazudik... Attól viszont, hogy beléd zúgott, attól még nem hiszem, hogy feltétlenül rossz lenne a másik nővel, legfeljebb esetleg. De tényleg te is erre a sorsra fogsz jutni énszerintem. Ha bevallottan poligám, egy idő után te melléd is kell majd valaki..., mondjuk lehet, hogy nem, de az igennek nagyobb a valószínűsége...
2010. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!