Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsot? (2 fiú van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot? (2 fiú van az életemben)

Figyelt kérdés

Ha van egy kis időd kérlek olvasd el.

Tudom,hogy egy kicsit gyerekes a kérdés,és nekem kell eldöntenem,de a két fiú bemutatásával kíváncsi vagyok a Te véleményedre is.


1. DOMINIK (18 éves,osztálytársam a gimiben)

KÜLSEJE:

Kb. 168cm és 53-56 kg szóval kicsike és elég vékony. Világos bőr,kék szem,szőkésbarna félhosszú göndör haj hátul összefogva (ami nekem nem igazán tetszik)

STÍLUSA:

Kicsit furcsán öltözködik. Néptáncot táncol,verseket ír,a sportot nem szereti,zenél. Eléggé káromkodik amire én "allergiás" vagyok. Cigizik és iszik is,amire ráadásul büszke is. Azzal dicsekszik néha,hogy hétvégén mennyire rúgott be.

KAPCSOLATUNK:

Már az első évben bepróbálkozott nálam. Végtelenül segítőkész,bármikor segít még ha nem is szólok neki. Folyamatosan udvarolgat nekem,becézget,átkarolgat egyszóval kellenék neki. Annak ellenére,hogy már 3 éve ismerem,sokszor zavarban vagyok ha beszélgetünk.


2. MÁTÉ (szintén 18,osztálytársam)

KÜLSEJE:

Ő is kb. 168 cm,és 60kg. Tornázik,s emiatt már szép kis felsőteste van. Rövid sötétbarna kicsit zselézett haja,sötétebb árnyalatú bőre és barna szeme van. Jóképű. Az összképet csak a nagy és kicsit furcsán álló orra "rontja",de nekem az is kifejezetten tetszik.

STÍLUSA:

Megválogatja a szavait,kulturáltan beszél,nem káromkodik. Csak alkalmakkor iszik,nem dohányzik és elvárja,hogy a barátnője se cigizzen. Az öltözködése sportos,szereti a sportokat. Kedvence a foci amit mind nézni mind játszani szeret. Továbbá szórakoztató,van humorérzéke (az elsővel ellentétben)

KAPCSOLATUNK:

Az 1-2 évben valahogy nem álltunk egymáshoz közel. Egyedül csak most a 3-ik évben kezdtem azt észrevenni,hogy furcsán viselkedik velem. Ő tipikus "a kiszemelt lányt csak bámulom" fiú. A jó kis külseje ellenére,bátortalan egy kicsit. Rengetegszer néz,ami már sok mindenkinek feltűnt.

Nagyon udvarias. Nemrég mindenem kiszóródott a táskámból,és egyedül csak ő volt olyan rendes,hogy segítsen. Legugolt mellém és összeszedte mindenemet.

Egyszer az egyik haverja szájából kiugrott előttem,hogy "Mi lesz akkor nélküled Mátéval?" (mert nem készültem egy kirándulásra,ő pedig igen,de végül ő sem ment)

Nagyon jó vele beszélgetni,valahogy felszabadultabb vagyok vele,mint az 1. fiúval.



Mit gondolsz a két fiúról?


Te kit választanál ha ugyanilyen helyzetben lennél?

Előre is köszönöm a válaszodat :)


2011. aug. 4. 16:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
222és kettő
2011. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!