Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsot? (2 fiú van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot? (2 fiú van az életemben)

Figyelt kérdés

Ha van egy kis időd kérlek olvasd el.

Tudom,hogy egy kicsit gyerekes a kérdés,és nekem kell eldöntenem,de a két fiú bemutatásával kíváncsi vagyok a Te véleményedre is.


1. DOMINIK (18 éves,osztálytársam a gimiben)

KÜLSEJE:

Kb. 168cm és 53-56 kg szóval kicsike és elég vékony. Világos bőr,kék szem,szőkésbarna félhosszú göndör haj hátul összefogva (ami nekem nem igazán tetszik)

STÍLUSA:

Kicsit furcsán öltözködik. Néptáncot táncol,verseket ír,a sportot nem szereti,zenél. Eléggé káromkodik amire én "allergiás" vagyok. Cigizik és iszik is,amire ráadásul büszke is. Azzal dicsekszik néha,hogy hétvégén mennyire rúgott be.

KAPCSOLATUNK:

Már az első évben bepróbálkozott nálam. Végtelenül segítőkész,bármikor segít még ha nem is szólok neki. Folyamatosan udvarolgat nekem,becézget,átkarolgat egyszóval kellenék neki. Annak ellenére,hogy már 3 éve ismerem,sokszor zavarban vagyok ha beszélgetünk.


2. MÁTÉ (szintén 18,osztálytársam)

KÜLSEJE:

Ő is kb. 168 cm,és 60kg. Tornázik,s emiatt már szép kis felsőteste van. Rövid sötétbarna kicsit zselézett haja,sötétebb árnyalatú bőre és barna szeme van. Jóképű. Az összképet csak a nagy és kicsit furcsán álló orra "rontja",de nekem az is kifejezetten tetszik.

STÍLUSA:

Megválogatja a szavait,kulturáltan beszél,nem káromkodik. Csak alkalmakkor iszik,nem dohányzik és elvárja,hogy a barátnője se cigizzen. Az öltözködése sportos,szereti a sportokat. Kedvence a foci amit mind nézni mind játszani szeret. Továbbá szórakoztató,van humorérzéke (az elsővel ellentétben)

KAPCSOLATUNK:

Az 1-2 évben valahogy nem álltunk egymáshoz közel. Egyedül csak most a 3-ik évben kezdtem azt észrevenni,hogy furcsán viselkedik velem. Ő tipikus "a kiszemelt lányt csak bámulom" fiú. A jó kis külseje ellenére,bátortalan egy kicsit. Rengetegszer néz,ami már sok mindenkinek feltűnt.

Nagyon udvarias. Nemrég mindenem kiszóródott a táskámból,és egyedül csak ő volt olyan rendes,hogy segítsen. Legugolt mellém és összeszedte mindenemet.

Egyszer az egyik haverja szájából kiugrott előttem,hogy "Mi lesz akkor nélküled Mátéval?" (mert nem készültem egy kirándulásra,ő pedig igen,de végül ő sem ment)

Nagyon jó vele beszélgetni,valahogy felszabadultabb vagyok vele,mint az 1. fiúval.



Mit gondolsz a két fiúról?


Te kit választanál ha ugyanilyen helyzetben lennél?

Előre is köszönöm a válaszodat :)


2011. aug. 4. 16:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el te. Ha nem megy éretlen vagy.
2011. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok a "regényért",de egyszerűen ezt már nem tudtam jobban lerövidíteni. Már így is csak össze van csapva az egész,de azért remélem megértitek :)



Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok egyébként :)

2011. aug. 4. 16:40
 3/21 anonim ***** válasza:

Úgyis az elsőt választod -.- -.-

Mert ő a "Rosszfiú" -.-'

2011. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

16:39!


Ha nem esik jól írni,nem kell,nem kötelező!!!



Írtam,hogy tudom,hogy nekem kell eldönteni,de reméltem lesznek majd értelmes és segítőkész emberek itt,akik tudnak majd adni tanácsot.

2011. aug. 4. 16:42
 5/21 anonim ***** válasza:
Én összegyúrnám,ha lehetne mind a kettőt :D de mivel nem lehet,így azt tanácsolom,hogy a 2. versenyzővel kezdj valamit,mert az 1. nem biztos,hogy jó irány felé vinne el téged. Lehet,hogy vagi meg egyebek,de ha hosszútávra tervezel,mindenképp a 2.
2011. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

16:41!

Én nem éppen a "rosszfiúkra" bukom!

Nem olyan vagyok,nem úgy lettem nevelve.

2011. aug. 4. 16:43
 7/21 A kérdező kommentje:

16:42!


Végre egy igazi és gyors válasz,köszönöm :)

2011. aug. 4. 16:44
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy 3.at :D

Nekem egyik sem szimpi..

2011. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nékem a második tteszik bár hetero fiu vagyok és csak azért mert mind külső mind belsőben jobban hasonlit hozzám mint az első méga cigizős dologban isu gy vagyok hogy nem és elvárom barátnőmtől is mi több te magad irtad hogy felszabadultabb vagy vele igy bár fiu vagyok én szerintem másodikkal jobban jársz mert azzal nagyobb esélyel lesz hosszu komoly kapcsolatod mitöbb az ilyenek általába hüségesebbek mint az első tipus de lényegébe ezzel a kommentel a döntésed 1%kát sem hinném hogy befolyásolom ugyhogy lényegébe neked kell döntened
2011. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
rem nem volt értelmetlen a válaszom %kbőlól tudod melyik:D
2011. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!