Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsot? (2 fiú van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot? (2 fiú van az életemben)

Figyelt kérdés

Ha van egy kis időd kérlek olvasd el.

Tudom,hogy egy kicsit gyerekes a kérdés,és nekem kell eldöntenem,de a két fiú bemutatásával kíváncsi vagyok a Te véleményedre is.


1. DOMINIK (18 éves,osztálytársam a gimiben)

KÜLSEJE:

Kb. 168cm és 53-56 kg szóval kicsike és elég vékony. Világos bőr,kék szem,szőkésbarna félhosszú göndör haj hátul összefogva (ami nekem nem igazán tetszik)

STÍLUSA:

Kicsit furcsán öltözködik. Néptáncot táncol,verseket ír,a sportot nem szereti,zenél. Eléggé káromkodik amire én "allergiás" vagyok. Cigizik és iszik is,amire ráadásul büszke is. Azzal dicsekszik néha,hogy hétvégén mennyire rúgott be.

KAPCSOLATUNK:

Már az első évben bepróbálkozott nálam. Végtelenül segítőkész,bármikor segít még ha nem is szólok neki. Folyamatosan udvarolgat nekem,becézget,átkarolgat egyszóval kellenék neki. Annak ellenére,hogy már 3 éve ismerem,sokszor zavarban vagyok ha beszélgetünk.


2. MÁTÉ (szintén 18,osztálytársam)

KÜLSEJE:

Ő is kb. 168 cm,és 60kg. Tornázik,s emiatt már szép kis felsőteste van. Rövid sötétbarna kicsit zselézett haja,sötétebb árnyalatú bőre és barna szeme van. Jóképű. Az összképet csak a nagy és kicsit furcsán álló orra "rontja",de nekem az is kifejezetten tetszik.

STÍLUSA:

Megválogatja a szavait,kulturáltan beszél,nem káromkodik. Csak alkalmakkor iszik,nem dohányzik és elvárja,hogy a barátnője se cigizzen. Az öltözködése sportos,szereti a sportokat. Kedvence a foci amit mind nézni mind játszani szeret. Továbbá szórakoztató,van humorérzéke (az elsővel ellentétben)

KAPCSOLATUNK:

Az 1-2 évben valahogy nem álltunk egymáshoz közel. Egyedül csak most a 3-ik évben kezdtem azt észrevenni,hogy furcsán viselkedik velem. Ő tipikus "a kiszemelt lányt csak bámulom" fiú. A jó kis külseje ellenére,bátortalan egy kicsit. Rengetegszer néz,ami már sok mindenkinek feltűnt.

Nagyon udvarias. Nemrég mindenem kiszóródott a táskámból,és egyedül csak ő volt olyan rendes,hogy segítsen. Legugolt mellém és összeszedte mindenemet.

Egyszer az egyik haverja szájából kiugrott előttem,hogy "Mi lesz akkor nélküled Mátéval?" (mert nem készültem egy kirándulásra,ő pedig igen,de végül ő sem ment)

Nagyon jó vele beszélgetni,valahogy felszabadultabb vagyok vele,mint az 1. fiúval.



Mit gondolsz a két fiúról?


Te kit választanál ha ugyanilyen helyzetben lennél?

Előre is köszönöm a válaszodat :)


2011. aug. 4. 16:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

16:47!


Azt mondod? :D


Meglátjuk,"szeretem" mindkettőjüket,de a 2. külseje sokkal jobban vonz mint az elsőé.

2011. aug. 4. 16:51
 12/21 A kérdező kommentje:

16:51!

Nagy nehezen de megértettem :)

Köszönöm.

2011. aug. 4. 16:52
 13/21 anonim ***** válasza:

hát nekem egyik se jönne be :D


de amúgy inkább a 2. (mondjuk engem nem zavar a cigizés piálás stb meg bejönnek az ilyen rámenősebb fiúk) de azt írtad az elsőnek nincs humorérzéke.. és az nagyon fontos szerintem. meg jobb ha felszabadultabb vagy mellette :D legyen a máté :DDDD

17/L

2011. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Még jó ,hogy a mátét választom!!
2011. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Dominik:

Nekem sem a kinézete sem a viselkedése nem jön be. Nem szeretem ha egy fiú cigizik. Ha nincs humorérzéke egy fiúnak akkor az nálam már alapból hátrányból indul.


Máté:

Ő nagyon szimpatikusnak és kedvesnek tűnik. És, hogy van humorérzéke az jó pont.


Összességében ha nekem kéne közülük választani, biztos, hogy Máté lenne a szerencsés. De ezt csak te döntheted el! Sok szerencsét hozzá! :)

2011. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
a leírás alapján számomra nem is lenne kérdés... külsőleg-belsőleg Máté a jobb.
2011. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

17:04!

KÖszönöm drága :D

2011. aug. 4. 17:31
 18/21 A kérdező kommentje:

17:23!

Hát,én sem vagyok oda a bagózós fiúkért,mert én nem cigizem,és senki a családomban.


Köszönöm,aranyos vagy :)

2011. aug. 4. 17:33
 19/21 anonim ***** válasza:

2.

16L

2011. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én a te helyedben a másodikat választanám mert az első-be írtad hogy sok mindent nem szeretsz benne úgyhogy hajrááá
2011. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!