Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt az életemben egy olyan lány aki minden másodpercemet csodássá tette, akkor hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel 2 évig jártunk, abból több mint 1 és fél évet együtt éltünk, sajnos jött valami krakk nála és kijelentette hogy már nem olyan mint régen!

Minden nap meghódítottam ismételten, mindig a kedvében jártam, mint ő, soha nem vitáztunk, ha volt valami kis feszültség köztünk akkor az 5 percig tartott utána meg ismét egymás karjaiban voltunk..

Sokmindent köszönhetünk egymásnak, sőt szinte csak egymásra támaszkodhattunk és mindig sikerült MINDENT megoldani. Iszonyatosan sok szép élményeink vannak együtt, rossz talán nincs is. legszebb szülinapok, karácsonyok, bulizások, nyaralások.

Történt, hogy nem beszéltünk egymással jópár napig-hétig, aztán elkezdtünk FB-n beszélgetni, ami nagyon jó. Találkoztunk is sokszor és pont olyan volt mint amikor randizgattunk, vagy csak együtt voltunk. sokat szoktunk nevetni, ölelkezni, még így is hogy vége. Ő kijelentette, hogy már nem akar semmit, de akkor miért érdeklődik, miért akar beszélni? Direkt nem írok neki, nem hívom, próbálom kerülni, de egyszerűen mindig sikerül egymásba botlanunk és persze feltépi a sebeimet, de nagyon durván. Én persze visszavárom tudat alatt, ő elviekben nem akar semmit.

De akkor miért csinálja ezt? Miért nyaggat, hogy mikor megyünk már kajálni.. mikor megyünk Velencére meg hasonlóak.. Nem tudom, hogy mit tegyek, őszintén szólva akarok tőle még mindig mindent, de nem is.. Próbáltam nőzni, haverokkal lenni, sportolni, stb stb, de egyszerűen semmi sem használ.

Megmondani nem akarom neki, hogy még mindig szeretem, szerelmes vagyok belé mert akkor tuti elijesztem. de az is lehet hogy épp ezt kellene tennem?


Előre köszönöm a kommenteket, sziasztok!

25/F


2011. jún. 15. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
igen pont ezt kellene. az ilyen "barátság" nem működik. mondd meg neki, hogy vagy ne beszéljetek, ne keressétek egymást, vagy legyetek újra együtt. de ez így nem megy, így nem fogod tudni elfelejteni.
2011. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát igen döglött kutyát megtartani nem olyan élvezetes, de akkor is ez a krva lélek csinálja az egészet. agyammal tudom, hogy mit kellene tennem, de a szívem állandóan visszahúz. komlyan mondom állandóan egymásba botlunk így vagy úgy és teljesen elvonatkoztatva iszonyatosan jókat tudunk beszélgetni, ő azt mondja hogy rokonlelkek vagyunk.. de áá

tudom férfi becsület meg ilyenek, de akkor sem tudom elfelejteni azt ami kettőnk közt volt/van..

2011. jún. 15. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy lesz olyan nő, nem a másodperceidet, hanem életed minden pillanatát boldoggá fogja tenni.
2011. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, vagy szakítsatok meg minden kapcsolatot vagy legyetek együtt, de ez így kegyetlenség. Mi változott meg benne? Miért nem akar semmit? Szerintem mondd el, hogy még mindig szereted és Vele akarsz lenni.
2011. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
próbálkozom, próbálkozom. nagyon féltem, iszonyatosan rossz társaságba keveredett, régebben is velük lógott, de belátta hogy nem vezet semmi jóra. erre mit ad Isten? szakít és megint a drogos, bajkeverőkkel van. féltem de olyan szinten hogy leírhatatlan.. azért rosszat sem akarok neki, de ahova most tart az rossz! lehet ezért sem tudom kiverni az agyamból
2011. jún. 15. 13:16
 6/9 A kérdező kommentje:

13:15


ezt én sem tudom igazán, hogy mi változott meg. szakításunk előtt egy nappal durván jól éreztük magunkat, amit meg is említettem neki. válasz annyi volt, hogy igen.. jól érezte magát.. ő is szeret engem, látszik rajta és érzem is. bekattyosodott

2011. jún. 15. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy, biztos, hogy ő már nem szeret?
2011. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
valamilyen szinten biztos szeret, vagy inkább tuti hogy szeret mert akkor nem tenné ezt. + megsirattatom? semmit sem csináltam ami említésre való és elsírta magát, hogy milyen kedves vagyok.. na Emberek ezek azok a dolgok amiket nem tudok felfogni és ezek azok a dolgok amik miatt nem tudokfelejteni
2011. jún. 15. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélnetek kéne, hogy vagy együtt vagy külön. Kérdezd meg tőle ezeket is, hogy mi változott, szeretne-e veled lenni, mit tudom én.
2011. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!